Nauda un vara / Ārkārtas notikumi

Pazudis nepilngadīgs jaunietis - IESAKĀM TĀLĀK UN PALĪDZAM POLICIJAI ATRAST PĒTERI

Pazudis nepilngadīgs jaunietis - IESAKĀM TĀLĀK UN PALĪDZAM POLICIJAI ATRAST PĒTERI
14.07.2014. 13:01 · KRUSTTEVS.COM
« Atpakaļ pie raksta

hm...

14.07.2014. 14:20

Tad jau jāmeklē in Uk!

hm...

14.07.2014. 14:20

Tad jau jāmeklē in Uk!

hm...

14.07.2014. 14:20

Tad jau jāmeklē in Uk!

sceptic

14.07.2014. 14:23

Kā nepilngadīgs jaunietis var tā vienkārši izbraukt no valsts??

11111

14.07.2014. 14:28

ka tas ir iespejams ka nepilngadigs vienkarsi panem un izbrauc no valsts

suriks

14.07.2014. 15:17

taa apzadzies ka jasleepjas pat anglijaa.tapat atradis.

bet!!!!!!!!!!!

14.07.2014. 15:43

menesis pagajis un tikai tagad mekle ja es divas dienas atpakal tikai redzeju sludinajumu,bet Peteri esi tik mils un dod zinu vecakiem,radiem,draugiem saprotamas tavas velmes nopelnit lai Tu izjustu labsajutu,bet padoma un ludzu dod zinu,lai Tev veicas!!!!!!

Ano

14.07.2014. 15:47

viņš jau sen laikam UK www.draugiem.lv/petkka/

bubu

14.07.2014. 16:08

tak vinam draugiem.lv ir skaidri un gaisi rakstits uk,,.,.,,# meklejiet caur netu.... vai ari lai cilveks strada pats atskries majas nemaz nav tik labi uk ka visiem liekas...

kaarleens

14.07.2014. 16:37

Nepilngadīgs, bet jau aptetovēts kā cietumnieks? Tad nav ko brīnīties!

Laura

14.07.2014. 16:42

Nevis iespējams, bet IR aizbraucis. Sociālajos portālos taču to var izlasīt. Cilvēks NAV pazudis, ja augām dienām sēž draugiem.lv un tvīto twitterī par dzeršanām un džointiem!

EVa

14.07.2014. 16:48

Vēl šodien draugos.lv manīts un jau sen aizlaidies UK.

heh

14.07.2014. 16:58

Pareizi būtu Pēteris Dāvids Freimanis, atrodas UK paskatieties draugos!

Atvainojos

14.07.2014. 17:01

Kā Jūs varat viņu nosodīt pat ja nepazīstat viņu, viņš ir mans bijušais klases biedrs, viņam dzīvē bijušas daudz problēmas, bet visām viņš ticis pāri, lūdzu neapvainojiet viņu, ja pat nezinat ne viņu, be viņa dzīvi!

cilveki

09.12.2014. 15:19

Man ir 16gadi, un man arī ir tetoovējums, bet vaitad tas ir tik slikti un uzreiz cietumniece? Ja man patīk tad es varu darīt ko gribu ar savu ķermeni.kur loģika ja man ir tetoovējumi jau tādā vecumā tādēļ uzreiz zagle? Ko? Cilvēki jums ir smadzenes?

> Tava atsauksme



« Atpakaļ pie raksta