Erots 2020
RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Atkal mūžībā aizgājis jauns, talantīgs latvietis. Gatis Lapāns notriekts ceļu satiksmes negadījumā..

Atkal mūžībā aizgājis jauns, talantīgs latvietis. Gatis Lapāns notriekts ceļu satiksmes negadījumā..
Foto: Ekrānšāviņi no interneta un publicitātes foto
Kaspars Ūdris · 22.12.2012. 23:49

Šī diena Latvijā ienākusi sēru zīmē, jo mūžībā atkal aizgājis gados jauns latviešu talants.

 

Šorīt, 22. decembrī, pavisam neskaidros apstākļos, autonegadījumā Ādažos bojā gājis latviešu drifteris Gatis Lapāns. Gatis bija viens no spilgtākajiem, talnatīgākajiem drifteriem Latvijā, panākumiem bagātās „LAK-Y Racing" komandas dibinātājs, vadītājs un braucējs.

 

"LAF Šosejas komisija ar skumjām paziņo, ka pāragri no dzīves šķīries viens no labākajiem Latvijas drifta braucējiem Gatis Lapāns. Latvijas Automobiļu federācija izsaka dziļāko līdzjūtību Gata ģimenei un draugiem. Liels zaudējums Latvijas drifta kolektīvam, teikts LAF izplatītajā paziņojumā.

 

Pēc neoficiālas informācijas, Lapāns notriekts ceļu satiksmes negadījumā uz ielas.

 

Dievs paņem labākos pirmos..." - teikts Latvijas Automobiļu federācijas paziņojumā.

 

Ādažos dzimušais sportists autosporta karjeru sāka autošosejā, kur laika posmā no 2007. līdz 2009. gadam skatītājus priecēja ar atraktīvu un agresīvu braukšanas stilu. Sākot ar 2010. gadu viņš šo braukšanas stilu pārnesa uz driftu, ātri vien kļūstot par vienu no publikas mīluļiem.

 

Arī uz panākumiem ilgi nebija jāgaida - 2010. gadā izcīnīts Igaunijas čempiona tituls, 2011. gadā sekoja Austrumeiropas drifta čempionāta (EEDC) vicečempiona tituls, savukārt 2012. gadā Gatis izcīnīja Latvijas vicečempiona titulu. Lielu uzmanību Lapāns sev pievērsa ar saviem ārzemju braucieniem, kad 2011. gadā kā pirmais latviešu drifteris aizdevās uz augsta līmeņa sacensībām Rietumeiropā, vai arī, kad šogad viņš devās uz Indiju būvēt drifta automobiļus raksta portāls Go4speed.lv.

 

Arī Krusttevs.com redakcijas kolektīvs izsaka visdziļāko līdzjūtību Gata Lapāna ģimenei, tuviniekiem un draugiem, kā arī Latvijas autosporta saimei un līdzjutējiem. Līdz ar Gata aiziešanu, esam zaudējuši arī ļoti harizmātisku un spilgtu personību.