Erots 2020
RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

DROSMĪGI: Dziedātājas Lolas Novikovas kailfoto arī 50 gados

DROSMĪGI: Dziedātājas Lolas Novikovas kailfoto arī 50 gados
Foto: Ekrānšāviņi no interneta
· 04.05.2013. 10:23

Dziedātājas Lolitas Novikovas-Valts galerijā soctīklos publiskai apskatei izliktas pikantas fotogrāfijas, kas apliecina, ka teju 50 gadu vecā mūziķe joprojām ir labā formā.

 

90. gadu sākumā par latviešu Dženisu Džoplinu dažkārt dēvētā Lolita Novikova-Valts atzinību iemantoja grupas «Rebel» sastāvā – šo vienību bija izveidojis viņas toreizējais vīrs, ģitārists Igors Novikovs. Ar «Rebel» tika izdoti trīs studijas albumi, taču tad sākās nesaskaņas – galvenokārt jau pašu Novikovu ģimenē. Abi oficiāli izšķīrās 2002. gada aprīlī, laulībā ir dzimusi meita Rebeka (20).

 

Lola iegājusi vēsturē arī kā pirmā pašmāju slavenība, kura pozējusi erotiskā fotosesijā – 1999. gadā dziedātāja bija skatāma žurnāla «Klubs» lappusēs, un tolaik tā bija liela uzdrīkstēšanās. Lola kādus astoņus gadus dzīvoja Šveicē (paralēli arī Itālijā), bet bieži braukāja uz Latviju un 2009. gadā pat vadīja festivālu «Erots». Pēdējā laikā viņa bija «atzīmējusies» ar romānu ar skandalozo šlāgermūziķi Sandi Kiopu, taču abi jau pašķīrušies. Par Lolas muzikālajām gaitām pēdējā laikā nav nekas dzirdēts, taču citā jomā gan – ap Lieldienām acīmredzami mājas apstākļos tapusi erotiska fotosesija, kuras rezultātu dziedātāja izlikusi publiskai apskatei sociālajā tīklā «draugiem.lv».

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com