RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Auto jaunumi

„Porsche” kaļ grandiozus plānus

„Porsche” kaļ grandiozus plānus
Foto: Publicitātes foto. „Porsche” uz lauriem nedus; ieceres turpmākajiem gadiem ir gana grandiozas.
Armands Jēgermanis · 20.04.2012. 10:30

Vācu autobūvnieka „Porsche” ieceres turpmākajiem pieciem gadiem jau tagad sasniegušas medijus – izdevums „Automobile Magazine” apkopojis informāciju, kādus modeļus varam gaidīt laika posmā līdz 2017.gadam.

 

 

Līdz šī gada beigām publikai tiks prezentēta nesen autopasaulē debitējušā rodstera „Boxster - Cayman” slēgtā versija. Tā kā, ticamākais, no jau zināmās tā īpaši neatšķirsies, var droši pieļaut, ka pircējiem tiks piedāvātas divas versijas – ar 2,7 litru 261 ZS motoru un 3,4 litru 311 ZS motoru.

 

Savukārt nākamgad gaidāms modeļa „Panamera” feislifts, kas turklāt neaprobežosies tikai ar jaunu pamperu un lukturu dizainu. Pēc izdevumā publicētās informācijas, uzņēmumā tiek apspriesta iespēja paplašināt šo līniju ar sporta universālu, kabrioletu un pagarinātās bāzes modeli.

 

Bez tam 2013.gadā dienasgaismā būtu jānāk debitantiem „918 Spyder” un krosoveram „Macan”, kas būs lētāks un kompaktāks par labi zināmo „Cayenne”. Arī bezceļu flagmani gaida pārmaiņas – 2016.gadā klajā nāks jauna tā paaudze, turklāt tirgū ienāks arī pilnīgi jauns modelis „Cayenne Coupe”, kas konkurēs ar „BMW X6” un „Mercedes MLC”.

 

Savukārt 2017.gadā iecerēts laist klajā modeli „Pajun” (atšifrējams kā „Panamera Junior”), par ko pagaidām sīkākas informācijas nav.

 

Bet jau nākamā gada rudenī pārdošanā nonāks visjaudīgākais „Macan” modelis – „Macan S” būs aprīkots ar trīslitrīgu turbodzinēju ar vairāk nekā 370 ZS jaudu. Tādējādi šis modelis kļūs par visātrāko braucamrīku kompakto krosoveru klasē, piedāvājot pircējiem to, ko nespēj „BMW X3” un „Range Rover Evoque”.