RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Auto jaunumi

Subaru un AD REM Auto pārceļas uz jaunām mājām

Subaru un AD REM Auto pārceļas uz jaunām mājām
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 03.04.2013. 15:26

"AD REM Auto", kas jau kopš 2008. gada ir Subaru oficiālais pārstāvis Latvijā, atzīmējot savu piekto gadadienu, ir nomainījis arī savu līdzšinējo  mājvietu Dārzciema ielā - un jau no 2. aprīļa atrodas Brīvības gatvē 246.

 

Uzņēmums "AD REM Auto", kas dibināts 1992. gadā, jau piecus gadus Latvijā pārstāv japāņu ražotāja "Fuji Heavy Industries" vieglo automobiļu marku Subaru. Piecu gadu laikā "AD REM Auto" Latvijā ir pārdevis 678 Subaru automobiļus, un sniedz tehniskās apkopes un servisa pakalpojumus daudz, daudz vairāk Subaru markas automobiļu lietotājiem.

 

Subaru Latvijā piedāvā visplašāko pilnpiedziņas automobiļu klāstu. Tie nereizi vien ir pierādījuši savu piemērotību Latvijas mainīgajiem ceļu segumiem un laikapstākļiem. Jaunajās Subaru mājās var iepazīt arī jaunāko Subaru modeli – pilnīgi jauno Forester, kurš jau šobrīd ir iekarojis daudzu Subaru cienītāju sirdis.

 

Ar visu Subaru modeļu gammu, sākot ar 2. aprīli, iepazīties, kā arī veikt testa braucienus, iespējams  jaunajā "AD REM Auto" autosalonā Brīvības gatvē 246.

 

Marta beigās "AD REM Auto" noslēdza labdarības akciju "Pērc Subaru, dalies mīlestībā", kas ilga divus mēnešus. Šīs akcijas ietvaros tika vākti līdzekļi un mantas Strazdes bērnu namam un dzīvnieku patversmei "Ulubele". "AD REM Auto" pateicas visiem klientiem, atsaucīgajiem cilvēkiem un kompānijām, kuru vidū ir arī akcijas oficiālie atbalstītāji "Jānis Roze" un "Anigma". Savukārt par galvenajiem labdarības projekta atbalstītājiem kļuva klienti, kuri iegādājās jaunus Subaru februāra un marta mēnešu laikā, jo tieši ar viņu palīdzību izdevās savākt nepieciešamos līdzekļus un materiālus, lai Strazdes bērnunama bērniem sagādātu jaunas mēbeles rotaļu istabai un  palīdzētu dzīvnieku patversmes iemītniekiem.