RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Auto jaunumi

Autoizstādē Ķīpsalā apmeklētājs nozadzis un aizbraucis ekskluzīvu, dārgu sporta automašīnu

Autoizstādē Ķīpsalā apmeklētājs nozadzis un aizbraucis ekskluzīvu, dārgu sporta automašīnu
Kaspars Ūdris · 29.04.2013. 22:41

Vakar Rīgas Kurzemes iecirknī vērsās kāda uzņēmuma pārstāvis ziņojot, ka pēc auto izstādes kāds no apmeklētājiem ir aizbraucis ar vienu no eksponātiem – automašīnu Peugeot RCZ.

 

Nepilnu divu stundu laikā Rīgas policistiem izdevās atrast auto un aizturēt tās vadītāju.

 

Vakar vakarā kāda automašīnu uzņēmuma darbinieki vērsās policijā, ziņojot, ka pēc auto izstādes beigām kāds vīrietis, ļaunprātīgi izmantojot situāciju, kad tiek izvesta ekspozīcija, esot iesēdies vienā no eksponātiem un aizbraucis. Nozagtā automašīna bija Peugeot RCZ.

 

Policisti par notikušo uzsāka kriminālprocesu un automašīna tika izsludināta meklēšanā un nepilnas divas stundas pēc zādzības viena no VP RRP Ceļu policijas ekipāžām pamanīja nozagto auto kādā degvielas uzpildes stacijā. Brīdī, kad policisti piegāja pie automašīnas, tās vadītājs bija iegājis veikalā, taču, ieraugot policistus, vīrietis metās bēgt. Tomēr velti – policisti vīrieti notvēra un nogādāja iecirknī.

 

Aizdomās turētais ir 27 gadus vecs vīrietis, kurš iepriekš jau nonācis policijas redzeslokā. Jaunais vīrietis vainu neatzīst un pret viņu šobrīd sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta lielos apmēros, bargākā likumā paredzētā sankcija par šādu noziegumu ir brīvības atņemšana uz desmit gadiem.