RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Auto jaunumi

Pekinas auto izstādē Kia iepazīstina ar jauno K4 konceptu

Pekinas auto izstādē Kia iepazīstina ar jauno K4 konceptu
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 24.04.2014. 13:36

Kia Motors Corporation Pekinas starptautiskās auto izstādes ietvaros pasaulei pirmo reizi prezentē savu jaunāko koncepta modeli – K4 sedanu.

 

Izstrādāts ņemot vērā klientu vēlmes Ķīnā, vidējās klases K4 sedans demonstrē vienkāršu, bet vienlaikus atšķirīgu un cēlu virsbūves dizainu, savukārt salons, kas ir ietilpīgākais savā klasē, aprīkots ar vairākām augstākās tehnoloģijas ierīcēm klientu ērtību nodrošināšanai un drošībai.

 

K4 koncepta kopējais garums ir 4,72 metri, un tas aprīkots ar spēcīgo Kia 1.6 litru Turbo GDI dzinēju (šis dzinējs pircējiem Ķīnā būs pieejams pirmo reizi) kombinācijā ar 7 pārnesumu divsajūgu transmisiju (DCT), kas nodrošina ātru un vienmērīgu ātrumu pārslēgšanu.

 

K4 ir ievērojama salona ietilpība un plašums gan vadītājam, gan pasažieriem, kas iegūta pateicoties lieliskajam plānojumam un vidējās klases automobilim neraksturīgi garajai riteņu garenbāzei (2700 mm). Klasē lielāko ietilpību atbalsta vairākas klasē vadošās augstākās tehnoloģijas ierīces klientu ērtībām un drošībai.

 

Runājot par drošību, K4 aprīkots ar sešiem drošības spilveniem, ESP (elektroniskās stabilitātes programma) un atpakaļskata kameru. Kia inženieri, plānojot K4 struktūru un dizainu, kā arī izvēloties aktīvās un pasīvās drošības sistēmas, kā mērķi izvirzījuši sasniegt augstāko vērtējumu – 5 zvaigznes – C-NCAP neatkarīgajos drošības testos.

 

Kia jau tradicionāli apskatei turpina piedāvāt koncepta modeļus, kuri ir ļoti līdzīgi nākotnes sērijveida modeļiem. Plānots, ka sērijveida ražošanas K4 sedans Ķīnā pārdošanā varētu nonākt 2014. gada otrajā pusē. Kia jaunākā modeļa mērķauditorija būs uz ģimeni orientēti klienti vecumā no 30 – 40 gadiem.

 

“Jau no paša sākuma, radot K4 konceptu, kā prioritāte tika izvirzīta Ķīnas klientu vajadzības un vēlmes. Tagad mēs esam pārliecināti, ka koncepta K4 sērijveida ražošanas vidējās klases K4 ģimenes sedana modeļa versija Ķīnā uzstādīs jaunus standartus savā klasē,” komentēja Sons Nams Lī (Soon-Nam Lee), Vice President of Kia Motors Corporation Aizjūras Mārketinga grupas viceprezidents.

 

- Kia jaunais koncepts K4 aprīkots ar 1.6-litru Turbo GDI dzinēju

 

- Vidējās klases sedana dizains veidots, ņemot vērā klientu vēlmes Ķīnā

 

- K4 sērijveida ražošanas versija pārdošanā nonāks 2014. gada otrajā pusē