RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Auto jaunumi

Jaunais 5. paaudzes Subaru Outback Latvijā būs pieejams no 2015. gada marta

Jaunais 5. paaudzes Subaru Outback Latvijā būs pieejams no 2015. gada marta
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 15.12.2014. 09:33

2015. gada Subaru „Outback” ir visdrošākā automašīna savā klasē, par ko liecina EURO NCAP 5 zvaigžņu iegūšana drošības testos. Jaunā Subaru „Outback” cena būs, sākot ar 29 800 eiro, un to jau var pasūtīt SIA „TC Motors” autosalonā.

 

Subaru “Outback” ir visu laiku pārdotākais Subaru modelis pasaulē, ko uzņēmums „Fuji Heavy Industries” sāka ražot pirms 20 gadiem un kas vienmēr bijis aprīkots ar pastāvīgu 4x4 simetrisko piedziņu. Šis auto iedvesmojis tādu modeļu radīšanu kā Volvo „XC-70”, Audi „Allroad” un VW „Alltrac”.

 

Jaunais 5. paaudzes Subaru “Outback” pamatkomplektācijā ir aprīkots ar jaunu, modernu interjeru un unikālo Eye-Sight drošības sistēmu, kas nodrošinās sadursmes brīdinājumu ar automātisko bremzēšanas funkciju, braukšanas joslu kontroles funkciju un adaptīvo kruīza kontroli. Šī auto bāzes modelī iekļauti gan priekšējie, gan aizmugurējie apsildāmie sēdekļi, atpakaļskata kamera, elektriski vadāms vadītāja sēdeklis, Bluetooth telefona brīvroku sistēma un 7 collas liels skārienjūtīgs ekrāns.

 

Subaru autorizētā dīlera, SIA "TC Motors" mārketinga daļas vadītāja Kristīna Golovkina informē, ka jaunā Subaru „Outback” cena būs, sākot ar 29 800 eiro un šo auto jau iespējams pasūtīt SIA "TC Motors" autosalonā Rīgā, Krasta ielā 40.

 

Subaru “Outback” būs pieejams ar automātisko pārnesumu transmisiju un aprīkots ar divu veidu - 2,5 litru benzīna un 2,0 litru dīzeļa Boxer tipa opozītdzinējiem.