RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Auto jaunumi

Ford Ženēvā paziņo par uzlaboto un paplašināto EcoSport SUV kolekciju un prezentē jauno EcoSport S

Ford Ženēvā paziņo par uzlaboto un paplašināto EcoSport SUV kolekciju un prezentē jauno EcoSport S
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 06.03.2015. 16:19

Ženēvas autoizstādē autoražotājs Ford paziņojis, ka praktiskajā un cenas ziņā pieejamajā EcoSport modelī tiks piedāvāta virkne stila, braukšanas dinamikas un papildaprīkojuma uzlabojumu.

 

Pirmo reizi klienti varēs pasūtīt kompakto SUV bez aizmugurē piestiprināta rezerves riteņa. Starp izsmalcinātajiem un stilīgajiem interjera uzlabojumiem minams jaunā stilā veidots instrumentu panelis ar hromētu ietvaru, aptumšošanās funkciju un hromētiem logu slēdžu galiem.

 

EcoSport braukšanas dinamika uzlabota, pārregulējot amortizāciju un pārveidojot daļēji atkarīgo aizmugurējo piekari, kā arī šasijas optimizēšanas nolūkā pārstrādājot atsperu un amortizatoru attiecības un samazinot augstumu par 10 mm. Elektroniskā stabilitātes kontrole un stūres pastiprinātāja sistēmas tiks īpaši pielāgotas Eiropas ceļiem. Ērtības un komfortu palielinās arī Ziemas komplekts, kurā iekļauts apsildāms priekšējais stikls, apsildāmi spoguļi un apsildāmi priekšējie sēdekļi.

 

Eiropas tirgum paredzēto Ford SUV kolekciju jau veido vidējā izmēra Kuga, un drīz kolekciju papildinās Edge SUV, kura ražošana Eiropā sāksies 2015.gada beigās. Eiropā Ford EcoSport modeļiem saņēmis vairāk nekā 38 000 pasūtījumu, bet pārdoti ir 18 000 auto. Jaunie uzlabojumi Eiropā būs pieejami no jūnija.

 

Ford EcoSport jau ir populārs to Eiropas klientu vidū, kuri meklē elastīgu, stilīgu un ekonomisku kompakto SUV,” sacīja Ford of Europe viceprezidents, Produktu attīstības nodaļas vadītājs Džo Bakajs. „Šie uzlabojumi, tajā skaitā EcoSport, kas nu ir pieejams bez aizmugurē piestiprināta rezerves riteņa,– padara EcoSport par vēl neatvairāmāku izvēli mūsu augošajā SUV sortimentā.”

 

EcoSport automobiļiem, kuriem nav rezerves riteņa, pārveidotas arī bagāžas nodalījuma durvis, lai tās būtu vieglāk paveramas ierobežotā vietā, un visiem modeļiem tagad ir piestiprināta EcoSport emblēma. Salonā mainīts stāvbremzes sviras novietojums, optimizējot tās pieejamību. Izmantojot biezākus skaņu slāpējošos materiālus durvīs un instrumentu panelī, kā arī labāk noslēgtas pedāļu ielaiduma vietas, izdevies samazināt trokšņa, vibrācijas un griezīguma līmeņus.


Papildaprīkojumā, kas EcoSport tiks piedāvāts jau šogad, pirmo reizi iekļauta satelīta navigācijas tehnoloģija un atpakaļskata kamera.

 

EcoSport S


Savā debijā Ženēvas autoizstādē EcoSport S sniedz ieskatu uzlabojumos un papildaprīkojumā, ko varēs pasūtīt jau pirms šā gada beigām.

 

Izstādītais modelis ir pirmais EcoSport ar īpatnējo virsbūves krāsu Deep Impact Blue. To papildina melns jumts bez reliņiem, spoguļu ietvari un unikāli 17 collu vieglmetāla diski. Papildu eksterjera uzlabojumos būs iekļauts arī sportisks aizmugurējais izkliedētāja elements un tonēti logi.

 

Pilnā EcoSport uzlabojumu sarakstā iekļauti šādi elementi:

 

 • Rezerves ritenis ir opcija, bet riepu remonta komplekts standarta piedāvājumā atrodas rezerves riteņa vietā;

 • Savienojamības sistēma SYNC ar četru collu krāsu displeju;

 • Charcoal black instrumentu paneļa apakšējā daļa, centrālā konsole un durvju paneļi;

 • Titanium modeļu standarta aprīkojumā – pusādas sēdekļi;

 • Ievērojami uzlabojumi trokšņa, vibrācijas un griezīguma līmeņu samazināšanā, nodrošinot uzlabotu skaņas izolāciju;

 • Ievērojams dinamikas uzlabojums – pateicoties pārveidotiem spieķiem, amortizatoriem, atsperu balstiem, stūrēšanas aprīkojumam, daļēji atkarīgajai aizmugurējai piekarei, elektroniskās stabilitātes programmas iestatījumiem un stūres palīgsistēmu profiliem;

 • Samazināts pārnesumkārbas griezes momenta saīsinājums zemākajos pārnesumos nodrošina vēl pieejamāku griezes momentu gan EcoBoost, gan ar TDCi dīzeļmotoru aprīkotajos modeļos;

 • Instrumentus var aptumšot, tiem ir hromēti ietvari, bet logu slēdžiem ir hromēti gali;

 • Kombinētajā Ziemas komplektā iekļauts apsildāms priekšējais stikls, apsildāmi spoguļi un sēdekļi, kā arī gaisa plūsmas kanāli aizmugurējiem sēdekļiem, lai aukstā laikā paaugstinātu aizmugurē sēdošo komfortu;

 • Tonēts stikls – opcija;

 • Mainīts stāvbremzes sviras novietojums nolūkā uzlabot tās pieejamību;

 • Piedziņas sistēmas uzlabotas līdz EU6.1 emisiju standartam, dīzeļdzinējam iegūstot 5 PS.