RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Auto jaunumi

No elektroauto līdz Baltijas pirmizrādei – Kia izstādē Auto 2015 sola pārsteigt

No elektroauto līdz Baltijas pirmizrādei – Kia izstādē Auto 2015 sola pārsteigt
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 09.04.2015. 11:06

Kia starptautiskās autoindustrijas izstādes „Auto 2015” apmeklētājus šogad priecēs ar patiesi plašu piedāvājumu ikviena gaumei – stendā būs apskatāmas gan tautā iecienītāko modeļu jaunākās versijas, gan videi draudzīgais, ar elektrību darbināmais Kia Soul EV, gan trešās paaudzes Kia Sorento, kas šīs izstādes laikā atzīmēs savu pirmizrādi Baltijā.

 

Mums ir patiess prieks būt pirmajiem un vienlaikus ar izstādes oficiālo startu prezentēt jums jaunākās paaudzes KIA Sorento, kas ir pirmizrāde Baltijā. Jaunais modelis ir spēcīgs solis uz priekšu, kur katrs ieguldītais eiro ir tā vērts,” uzsver Jānis Ozols, oficiālā Kia pārstāvja Latvijā „Forum Auto” Tirdzniecības vadītājs.

 

Sen gaidītā Kia Sorento pirmizrāde Baltijā

Trešās paaudzes Kia Sorento ir mūsdienīgs un praktisks apvidus SUV klases modelis, kas vēl pirms nonākšanas tirgū saņēmis gan klientu, gan nozares ekspertu atzinību, tostarp iegūstot prestižo „iF dizaina balvu”. Modelis apvieno klasisko apvidus SUV stāju ar pirmšķirīgu izskatu un sajūtām, kas īpaši izpaužas automašīnas salonā. Mūsdienīgs dizains, augstākās kvalitātes materiāli, ietilpīgs salons un inovatīvas tehnoloģijas – tās ir tikai dažas jaunā Sorento raksturiezīmes, kas pasvītro šī modeļa unikalitāti. Jaunā Kia Sorento cena Latvijā būs sākot no 39 990 EUR, un pārdošanā tas būs pieejams jau no 2015. gada 10. aprīļa. Interesentiem ir iespēja arī pieteikties testa braucienam pie oficiālā Kia pārstāvja Latvijā „Forum Auto” - Rīgā, K.Ulmaņa gatvē 101.

 

Videi draudzīgais elektroauto Kia Soul EV

Viens no Kia attīstības mērķiem ir samazināt videi nodarīto kaitējumu Kia ražošanas procesā, tāpēc kopš 2006.gada visas automašīnas tiek ražotas, ņemot vērā pilna dzīves cikla vides sertifikāta prasības, un īpaša uzmanība tiek pievērsta tieši ar elektrību darbināmo automašīnu piedāvājuma paplašināšanai. Salīdzinot Soul EV ar šī paša modeļa versiju, kas aprīkota ar dīzeļdzinēju, nulles emisijas elektromobīlis ir videi daudz draudzīgāks, radot par 39,7% mazāk izplūdes emisijas, piemēram, oglekļa dioksīdu vai metānu, visā automašīnas dzīves ciklā. Kia nodrošinājis uzlabojumus arī kopējā Soul EV ražošanas procesā, samazinot tieši automašīnas ražošanas laikā radīto kaitējumu videi. Kia Soul EV Latvijā būs apskatāms tikai izstādes ietvaros, tāpēc ikviens interesents tiek aicināts izmantot šo iespēju.

 

Pārbaudītas vērtības vienmēr ir modē

Kia stendā izstādē „Auto 2015” būs apskatāmi arī citi tautā tik iecienītie modeļi, kurus klienti pazīst, ir pārbaudījuši praksē un kuriem uzticas.

  • Kompaktais krosovers Kia Sportage ir zīmola pieprasītākais modelis Eiropā, tostarp Latvijā. Pērn pavasarī Ženēvas auto izstādes ietvaros Kia prezentēja Sportage uzlaboto versiju, kas lepojas ar nelieliem, bet pamanāmiem uzlabojumiem virsbūves un salona dizainā un piedāvāto materiālu klāstā. Jānorāda, ka šis modelis var lepoties ne tikai ar klientu, bet arī nozares profesionāļu atzinību – Kia Sportage 2015.gada J.D. Power pētījumā mazo SUV klasē atzīts par uzticamāko automašīnu, savukārt konkursā „TopGear godalga 2015” izcīnīts tituls „Gada skaistākais auto;

  • Kompaktais MPV Kia Carens ir viens no populārākajiem modeļiem savā klasē. Šomodeli raksturo uzlabota aerodinamika, mūsdienīgs dizains un plašs salons, kas pieejams pēc izvēles ar piecām vai septiņām sēdvietām, kā arī plašs drošības un komforta aprīkojuma klāsts. Jāatzīmē, ka Kia Carens var lepoties arī ar augstāko novērtējumu EuroNCAP drošības testos, saņemot piecas zvaigznes;

  • Kia cee`d hečbeka sportiskais raksturs ir pārsteidzoša skaistuma un funkcionalitātes kombinācija.Izstrādājot jauno cee’d, Kia inženieri lielāko uzmanību pievērsa degvielas patēriņa un izmešu līmeņa samazināšanai, nenesot par upuri dzinēja reakcijas ātrumu vai efektīvo jaudu. Pateicoties uzlabotajiem dzinējiem un dažādiem nelieliem, taču ietekmīgiem grozījumiem, vidējais degvielas patēriņš vidēji ir par 4 procentiem mazāks;

  • Kia Optima pārsteidz ar vēl plašo izsmalcinātu dizaina elementu un tehnoloģisko jaunievedumu klāstu. Veidojot šo kvalitatīvo ģimenes sedanu, Kia vienmēr ir gatavi pārspēt gaidīto;

  • Drosmīgs, ar izcilu personību tas apvieno eiropisku rafinētību ar Korejas asumu, lai veidotu formu, kas izstaro patiesu eleganci – tas ir Kia Rio, viens no zīmola mazās klases flagmaņiem. Šogad izstādē Kia piedāvās jaunāko šī modeļa versiju.

 

Starptautiskā izstāde „Auto 2015” ir lielākā autoindustrijas izstāde Baltijā, kas pulcē nozares profesionāļus un interesentus. Izstāde jau tradicionāli zem viena jumta apvienos četras tematiskās sadaļas - jauno automobiļu izstādi-gadatirgu “Auto”, kravas un komerctransportam veltītu sadaļu “Transporta tehnika”, automobiļu piederumu, apkopes līdzekļu, servisa aprīkojuma sadaļu “Auto mehānika”, tūninga, ekskluzīvo un ekstravaganto automobiļu sadaļu “Auto Exotica”. Izstāde norisināsies Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā no 10.-12. aprīlim.