RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Auto jaunumi

Ford ieņēmis pirmo vietu komerciālo transportlīdzekļu pārdošanas apjomā Eiropā

Ford ieņēmis pirmo vietu komerciālo transportlīdzekļu pārdošanas apjomā Eiropā
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 23.04.2015. 17:18

2015.gada pirmajā ceturksnīkomerciālo transportlīdzekļu segmentā Eiropā Ford zīmols ir ieņēmis pirmo vietu, pateicoties pircēju pieprasījuma pieaugumam pēc jaunā un paplašinātā Transit klāsta. Pašlaik Ford sev ir nodrošinājis segmenta lielāko tirgus daļu pēdējo 20 gadu laikā. 

 

Šī gada pirmo trīs mēnešu laikā 20 tradicionālajos Eiropas tirgos Ford pārdeva 70 646 komerciālos transportlīdzekļus – par 42,4% vairāk nekā pagājušā gada pirmajā ceturksnī. Tirgus daļa trīs mēnešos pieauga par 2,8% un sasniedza 13,3% atzīmi.

 

„Spēcīgais komerciālo transportlīdzekļu pārdošanas apjoma pieaugums turpinājies visu pirmo ceturksni, pateicoties jaunajam Transit klāstam, kas ietver četrus modeļus,“ skaidro Ford of Europe Pārdošanas daļas viceprezidents Pīters Flīts. „Ford ir pilnībā atjaunojis savu komerciālo transportlīdzekļu klāstu. Tas, ka no 2012.gada septītās pozīcijas šobrīd tirgū esam pirmajā pozīcijā, parāda – mēs sniedzam klientiem to, ko viņi vēlas.“

 

Kopējais pieprasījums pēc Transit un Transit Custom modeļiem pieauga par 27% – pirmajā ceturksnī tika pārdoti vairāk nekā 45 000 vienību, turklāt Transit Connect pārdošanas apjoms pieauga par 69%. Pārdotas arī 4400 Transit Courier (pirmais mazais Transit modelis) vienības.

 

Arī Ford Ranger noslēdza ceturksni ar labiem rezultātiem, ieņemot pirmo vietu savā segmentā - pārdoti 6578 transportlīdzekļi, kas ir par 46% vairāk nekā pagājušajā gadā. Pircēju pasūtījumu skaits pēc Ford komerciālajiem transportlīdzekļiem pirmajā ceturksnī pieauga par 87%, salīdzinot ar pagājušo gadu.

 

Pārdošanas apjoms martā

2015.gada martā Ford bija Eiropas komerciālo transportlīdzekļu zīmols numur viens, tirgus daļai šajā mēnesī pieaugot par 2,9% un sasniedzot 14,3%. Apvienotās Karalistes tirgus noslēdza īpaši produktīvu mēnesi, kas kļuvis par visu laiku labāko mēnesi komerciālo transportlīdzekļu pārdošanā, reģistrējot 16 497 jaunus auto.