RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Auto jaunumi

Jaunais „Latvijas Gada auto 2015” žurnāls-katalogs vēl „biezāks”

Jaunais „Latvijas Gada auto 2015” žurnāls-katalogs vēl „biezāks”
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 08.06.2015. 12:56

Preses tirdzniecības vietās atrodams ikgadējais žurnāls-katalogs „Latvijas Gada auto 2015” – no “klasiskajiem” auto žurnāliem krasi atšķirīgs un savā ziņā unikāls izdevums. Šogad tas ir kļuvis vēl bagātāks ar ceļa satiksmes dalībniekiem vērtīgu un noderīgu informāciju, kurā būtu jāiedziļinās ikvienam no mums. Lūk neliels ieskats žurnāla saturā. 

 

Konkursa „Latvijas Gada auto” organizators SIA „EON” jau otro gadu izdod žurnālu ar konkursa rezultātu kopsavilkumu un aktuālām auto industrijas tēmām. Tajā ir aprakstīt praktiski visi jaunākie modeļi, kuri šogad „spēlē” Latvijas tirgū. To tehniski–ekonomiskie apraksti papildināti ar modeļu vēsturi un pēdējo desmit gadu pārdošanas rezultātiem – nacionālo popularitātes reitingu. Katram automobilim ir pievienots Latvijas ekspertu, žūrijas biedru komentāri, kuri sastāv no daudz kritikas, kura brīžiem ir visai skarba, un praktisko ērtību vērtējuma. Komentārus sniedza vispieredzējušākie un pazīstamākie auto žurnālisti (Atis Jansons, Normunds Avotiņš, Aldis Zelmenis, Ingars Tenis un Guntis Vīksna (Valmiera)), auto nozares profesionāļi, kuri atbild par Latvijas lielāko uzņēmumu autoparkiem (Jānis Bite – „Latvijas Valsts meži”, Jānis Rapa – „Lattelecom” un Edgars Utāns – „Latvenergo”), pieredzējuši auto lietotāji un autosportisti (Ivars Caune un Uldis Hmieļevskis), kā arī tādu citu profesiju pārstāvji, kā autoservisu vadītāji Raimonds Volonts un Uldis Rolis, ar kuru pilnīgu neatkarību no savas preces „bīdīšanā” konkursa organizators pamatoti lepojas.

 

Žurnālā esošā informācija ir ne tikai saistoša potenciālajiem jauno auto pircējiem, tajā arī ir publicēta informācija, kas noderēs visiem automobiļu lietotājiem. Piemēram, satiksmes drošība un ātrums, apskatīti no visai neparasta skatu punkta. Tāpat lasiet to, kā tieslietu eksperts (arī konkursa „Latvijas Gada auto” žūrijas biedrs) Oskars Irbītis mēģina izdarīt to, ko Latvijas oficiālie negadījumu uzskaitītāji pagaidām nav spējuši veikt – analizēt un klasificēt cēloņus. Un tika nonākts pie secinājuma – ātrums pats par sevi nav galvenais vaininieks. Savukārt Atis Jansons kārtējo reizi cenšas vērst braucēju uzmanību uz nepieciešamību braukt lēnāk par limitiem, situācijās ar paaugstinātu riska iespēju, piemēram, tumsā vai spilgtā pretgaismā. Kā arī par nepieciešamību iekļauties satiksmē.

 

Vēl žurnālā atradīsiet plašu Borisa Sebjakina (krievu valodā iznākošo mediju žurnālists, žūrijas biedrs) interviju ar autotirgotāju asociācijas viceprezidentu Ingusu Rūtiņu. Tajā uzzināsiet par jaunu un lietotu auto tirgus kopējām tendencēm. Kamēr apdrošināšanas eksperts Ēriks Griģis (portālā iAuto.lv eksperts) palīdzēs jums saprast, kāpēc pa ceļiem reizēm mētājas baļķi.

 

Un, protams, žurnālā atrodami arī detalizēti konkursa balsojuma rezultāti un žūrijas locekļu vizītkartes, kas palīdzēs saprast, kurš viedoklis jums pieņemamāks, kā arī kurš no visiem jaunajiem auto iegūs jūsu personīgās izvēles balvu jau šogad. Vai tuvākajā nākotnē.

 

Žurnāls-katalogs „Latvijas Gada auto 2015” ir 160 lappušu biezs un tā cena ir 3,48 EUR. Tas ir nopērkams lielākajās preses tirdzniecības vietās, kā Narvesen, Rimi, Maxima, Stockmann, SKY u.c., un tajā ir iespējams iepazīties ar visiem 32 konkursa „Latvijas Gada auto 2015” dalībniekiem: „Audi A6”, „Citroën C4 Cactus”, „Dacia Duster”, „Fiat 500L Trekking”, „Fiat Ducato”, „Ford Mondeo”, „Ford Tourneo Connect”, „Ford Transit”, „Ford Transit Courier”, „Honda Civic Tourer”, „Jeep Cherokee”, „Maserati Ghibli”, „Mazda3”, „Mini Cooper S”, „Mini Cooper 5Door”, „Nissan Pulsar”, „Nissan Qashqai”, „Nissan X-Trail”, „Opel Insignia Country Tourer”, „Peugeot 508”, „Peugeot Boxer”, „Renault Megane Grandtour”, „Renault Twingo”, „Renault Trafic”, „Seat Leon ST”, „Subaru WRX STI”, „Škoda Octavia Scout”, „Škoda Rapid Spaceback”, „Toyota Aygo”, „Toyota Yaris Hybrid”, „Volkswagen Golf Sportsvan” un „Volkswagen Passat”.

 

„Latvijas Gada auto 2015” titulu ieguva „Ford Mondeo”, kurš par 12 punktiem apsteidza „Volkswagen Passat”. Katra žūrijas balsojuma punkta sadalījumu atradīsiet jaunajā žurnālā.

 

Vairāk informācija par konkursu www.gadaauto.lv