RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Auto jaunumi

„Maserati” simulēs „sportisku” motora rūkoņu

„Maserati” simulēs „sportisku” motora rūkoņu
Foto: No motor.ru.
KRUSTTEVS.COM · 31.05.2012. 14:12

Kompānija „Maserati” īpaši topošā krosovera „Kubang” vajadzībām izstrādā „sportiskas” dzinēja skaņas simulācijas sistēmu. „Kubang” pārdošanā nonāks 2014.gadā.

 

Kā ziņo izdevums „Whatcar”, tas kļūs par pirmo ar dīzeļdzinēju aprīkoto modeli, ko ražojusi šī kompānija, kuras spēkrati visā pasaulē ir slaveni ar īsti „sportisku” motoru skaņu.

 

„Maserati” prezidents Roberto Koradi pavēstījis, ka viņa vadītais uzņēmums, gatavojoties „Kubang” laišanai apritē, plāno pat izmantot stereosistēmu, lai attaisnotu klientu cerības tieši attiecībā uz „sportisku” dzinēja toni.

 

Koradi arī uzsvēris, ka dīzeļa izmantošanai jaunajā krosoverā ir noteicoša nozīme konkurencē ar tādiem Eiropas tirgū populāriem auto, kā, piemēram, „Porsche Cayenne”.

 

Lai gan „Maserati” šefs atteicies atklāt, tieši ar kādu dzinēju būs aprīkots „Kubang”, „Whatcar” uzskata, ka ticamākā izvēle būs 237 ZS spēcīgais sešcilindru V-veida dzinējs, kādu paredzēts uzstādīt arī jaunajam „Jeep Grand Cherokee”.

 

„Kubang”, kas būvēts uz „Jeep Grand Cherokee” platformas, pirmo reizi tika atrādīts pērnruden notikušajā Frankfurtes autoizstādē. Tā ražošana notiks „Chrysler” rūpnīcā ASV.