RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Cita tehnika

Latvijā nonāk jaunā LG premium klases monitoru-televizoru sērija

Latvijā nonāk jaunā LG premium klases monitoru-televizoru sērija
Foto: Publicitātes foto.
KRUSTTEVS.COM · 05.06.2012. 15:01

„LG Electronics” (LG) iepazīstina tehnoloģiju entuziastus Baltijas valstīs ar jaunu premium klases monitoru-televizoru sēriju – „LG M52”, kur vienā ierīcē apvienotas gan televizora, gan monitora funkcijas. Lietotāji vienā ekrānā var baudīt visdažādāko multivides izklaidi – kā virszemes HD apraidi, tā arī jebkāda veida saturu, kas „Full HD” izšķirtspējā saglabāts datorā. Televizoros izmantots IPS panelis, kas lepojas ar dabīgu krāsu attēlojumu un īpaši plašu skatīšanās leņķi.

 

„Integrējot multivides izklaidi un internetu, LG atrodas progresīvo TV tehnoloģiju vadošajās pozīcijās. Mēs attīstām unikālus monitorus – televizorus, kas veidoti tā, lai apmierinātu patērētāju vajadzības un vēlmes pēc vēl inteliģentākām un personalizētākām tradicionālās televizora skatīšanās alternatīvām,” sacīja „LG Home Entertainment Company” atbildīgais viceprezidents un IT struktūrvienības vadītājs J.J.Lī.

 

Jaunie monitori – televizori nodrošina iespēju „Attēls attēlā”, kas ļauj skatītājiem vienlaicīgi atvērt vairākus ekrānus un skatīties televizoru mazā lodziņā, nepārtraucot darbu ar datoru. Tie piedāvā arī telpisku skaņu, kas nodrošina pilnīgi aptverošu skaņas efektu. Tāpat pieejami divi HDMI porti, kas ļauj vienā mirklī pieslēgt spēļu konsoles, televizora palīgierīces un citas iekārtas. Turklāt USB ātrā skata (Quick View) funkcija novērš ilgo datora ieslēgšanas laika problēmu un ļauj lietotājiem ātri un ērti skatīt dažāda veida saturu, piemēram, filmas, videoklipus un attēlus.

 

Ierasto TN paneļu vietā jaunā monitoru-televizoru sērija aprīkota ar IPS paneļiem, kas uzlabo krāsu noturību un samazina to izmaiņas, tādējādi attēlojot visdabīgākās krāsas. Maigā krāsu pāreja (Smooth Color Change) novērš izplūdumus, ko rada straujas kustības filmās, sporta pārraidēs vai video spēlēs, nodrošinot izcili skaidrus un dzidrus attēlus. Pateicoties iespaidīgi platajam skata leņķim (178 grādi), skatītāji var baudīt augstas kvalitātes attēlus bez krāsu pārmaiņām – kā sēdus un stāvus, tā arī guļus.

 

LG M2352 specifikācijas:


• Ekrāna izmērs: 27 collas

• Paneļa tips: IPS

• Reālā izšķirtspēja: 1920 X 1080

• Izmēru attiecība: 16:9

• Spilgtums: 250 niti

• Kontrasta attiecība: 5,000,000:1

• Reakcijas laiks: 5 ms

• Skatīšanās leņķis: 178/178

• Picture Mode, USB Quick View, SUPER Energy Saving