RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Cita tehnika

„Canon” iepazīstina ar savu mazāko un vieglāko pilnkadra DSLR – EOS 6D

„Canon” iepazīstina ar savu mazāko un vieglāko pilnkadra DSLR – EOS 6D
Foto: Publicitātes foto.
KRUSTTEVS.COM · 17.09.2012. 11:50

„Canon” iepazīstina ar jaunāko EOS DSLR aizrautīgiem amatieriem – EOS 6D. Līdzīga izmēra un svara kā EOS 60D, EOS 6D ir pasaulē vieglākā DSLR kamera ar pilnkadra CMOS sensoru, tādēļ tā ir itin labi piemērota lietošanai ceļojumu laikā, kā arī portretu un ainavu uzņemšanai. Šis modelis aizsāk jaunu pieeju „Canon” pilnkadra izstrādājumu klāstam – īpaši tiem, kuri vēlas lielāku kontroli pār lauka dziļumu, vai veidot iespaidīgākus fotouzņēmumus ar EOS sistēmu plašo platleņķa EF objektīvu klāstu.

 

Pirmo reizi EOS modelī ir iekļauta Wi-Fi un GPS savienojamība, ļaujot ceļojošiem fotogrāfiem ne vien uzņemt satriecošus attēlus, bet arī atzīmēt atrašanās vietu un pārsūtīt tos uz datoru, mākoni vai viedtālruņiem, izmantojot bezvadu savienojumu.

Izmantojot 25 gadu laikā radītās EOS inovācijas, EOS 6D ir jauns 20,2 MP pilnkadra CMOS sensors, kas ļauj izgatavot plakāta izmēra izdrukas vai pēcapstrādes laikā veidot labāku kompozīciju, nezaudējot kvalitāti. Iebūvētais ISO diapazons 100 – 25 600 (paplašināms līdz 50 – 102 400) ļauj viegli uzņemt asus, dabiskus kadrus ļoti vājā apgaismojumā.


Pilnkadra sensors nodrošina lielāku kontroli pār portretu lauka dziļumu, ļaujot fotogrāfiem viegli izcelt savus objektus ar pievilcīgi izpludinātu fonu. EOS 6D ļauj fotogrāfiem izmantot pilnu platleņķa EF objektīvu potenciālu, lai uzņemtu vissmalkākās ainavu detaļas ar modeļiem no 8 mm līdz 800 mm. Turklāt jaudīgā DIGIC 5+ attēlu apstrāde piedāvā dažādus automātiskus režīmus un radošas uzņemšanas funkcijas, papildinot pilnībā manuālo vadību, lai dažādiem lietotājiem piedāvātu izcilu pielāgojamību.


EOS 6D ir visdažādākās funkcijas, lai palīdzētu fotogrāfiem uzņemt izcilas kvalitātes ainavas un portretus. HDR sniedz iespēju sarežģītos apgaismojuma apstākļos uztvert gan spilgtos, gan ēnainos laukus, savukārt „Multiple Exposures” ļauj fotogrāfiem kamerā vienā attēlā apvienot līdz deviņām atsevišķām ekspozīcijām, radot dramatisku gala rezultātu. Kluss uzņemšanas režīms piedāvā piemērotāku līdzekli neuzkrītošai kāzu vai portretu iemūžināšanai, un ar vienas ass elektronisko līmeni, kam var piekļūt skatu meklētājā vai LCD ekrānā, var nodrošināt līdzenu horizonta līmeni attēla kadrēšanas laikā.


Būdama pirmā EOS ar integrētu Wi-Fi savienojamību, EOS 6D ļauj fotogrāfiem nekavējoties kopīgot uzņēmumus. Attēlus ar bezvadu pieslēgumu var pārsūtīt uz ārējām glabāšanas ierīcēm, augšupielādēt Facebook sociālajās vietnēs vai izdrukāt, izmantojot „Canon” printeri ar iespējotu Wi-Fi. Attēlus un video var aplūkot lielā ekrānā arī HDTV ar DLNA. Bezvadu savienojums ar viedtālruni ļauj fotogrāfiem attālināti vadīt kameru, pielāgot uzņemšanas iestatījumus un fokusu pirms attālās aizslēga nospiešanas un uzņemtā attēla apskatīšanas.


Izmantojot EOS 6D integrēto GPS, attēliem uzņemšanas laikā var atzīmēt atrašanās vietas informāciju. Ceļotāji var detalizēti fiksēt savu ceļojumu, izmantojot GPS „Logger funkciju”, lai izsekotu maršrutam. To var atainot ar iekļauto „Map Utility” programmatūru.


Ar tikai 144,5 x 110,5 x 71,2 mm un 770 g EOS 6D ir līdz šim kompaktākā pilnkadra EOS DSLR kamera. Izturīgs pret putekļiem un mitrumu, daļēji no magnija veidotais korpuss, nodrošina labu aizsardzību un intuitīvu pogu izkārtojumu ērtai vadībai. Fotogrāfi var apskatīt satriecoši detalizētus uzņēmumus ar dabiskām krāsām arī lielajā, augstas izšķirtspējas 7,7 cm (3,0 collu) „Clear View” LCD ekrānā, kam ir uzlabota pretatspīduma funkcija, lai attēlus varētu aplūkot arī spilgtā apgaismojumā un no krasiem leņķiem.