RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Cita tehnika

Canon paplašina Cinema EOS sistēmu ar platleņķa un telefoto EF Cinema Prime objektīviem

Canon paplašina Cinema EOS sistēmu ar platleņķa un telefoto EF Cinema Prime objektīviem
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 11.01.2013. 09:33

Canon paplašina Cinema EOS sistēmu ar diviem jauniem EF Cinema klāsta Prime objektīviem – jauno CN-E 14mm T3.1 L F un CN-E 135mm T2.2 L F. Šie objektīvi, kas izstrādāti, lai piedāvātu izcilu sniegumu profesionāliem lietotājiem, nodrošina 4K izšķirtspēju, vadošās optiskās tehnoloģijas un augstas kvalitātes profesionāli uzlabotu dizainu.

Pēc jauno objektīvu izlaišanas, Canon EF Cinema objektīvu klāsts ietver deviņus modeļus, to skaitā CN-E 24mm T1.5 L F, CN-E 50mm T1.3 L F un CN-E 85mm T1.3 L F Prime. Tie piedāvā jaunas iespējas platleņķa un telefoto fokusa attālumam un vēl lielāku radošo brīvību video veidotājiem.

 

“Cinema EOS sistēma ir izstrādāta, lai atbalstītu radošās izpausmes. Izlaižot šos jaunos platleņķa un telefoto Prime objektīvus, mūsu EF Cinema objektīvu klāsts piedāvā savā klasē plašāko fokusa attālumu,” saka Kīrans Magī (Kieran Magee), Canon Europe profesionālās attēlveidošanas nodaļas mārketinga direktors. “Jaunie objektīvi pilnībā ataino vīziju, uz kuru ir balstīta Cinema EOS sistēma, apvienojot nozares vadošās tehnoloģijas un profesionāli pilnveidotu dizainu, lai operatori varētu parādīt savus stāstus labākajā veidā, kāds iespējams.”

 

Abi modeļi ir izstrādāti darbībai ar Canon EF stiprinājumu un ietver satriecošas optiskās tehnoloģijas, ieskaitot anomālas dispersijas stiklu un asfēriskās lēcas ar lielu diametru, lai uzņemtu augstas izšķirtspējas attēlus. Objektīvu lēcas ir pārklātas ar Canon jaunāko apraides objektīvu pārklājumu, kas samazina dubultošanos un atspīdumu. 11 asmeņu atvēruma diafragma nodrošina neuzkrītoši pievilcīgu izplūdušu fonu, nodalot objektu no tā fona.

 

Abi objektīvi izmanto uzņēmuma nepārspēto optisko dizainu un ietver elektrokontaktus, lai iespējotu kameras un objektīva komunikāciju. Katram objektīvam ir pilnkadra attēla aplis, kas piedāvā savienojamību gan ar 35mm, gan nozares standarta Super 35mm formātiem, lai operatori varētu izmantot abus objektīvus ar Canon Cinema EOS sistēmas vai EOS Digital SLR kamerām.

Klasē vadošais dizains

 

Jaunajiem modeļiem, kas izstrādāti profesionālai darbībai, ir izcilas kvalitātes dizains ar uzlabotu vadāmību. Kompaktā forma ir pielāgota pilnmetrāžas filmu uzņemšanai – vienots priekšējās lēcas diametrs un aprīkojuma pozīcijas nodrošina ērtu vadāmību, atvieglojot iestatījumu pielāgošanu uzņemšanas laikā. Plaša saderība ar trešo pušu piederumiem arī piedāvā lielisku pielāgojamību lietošanas laikā, filmējot uzņemšanas laukumā vai notikumu vietā.

 

Gan CN-E 14mm T3.1 L F, gan CN-E 135mm T2.2 L abās objektīva korpusa pusēs ir marķējums uz slīpām virsmām, lai no kameras aizmugures vai abām pusēm varētu ērti nolasīt fokusa un atvēruma iestatījumus. Aptuveni 300 grādu fokusa rotācijas leņķis atvieglo precīzu fokusa noregulēšanu uzņemšanas laikā, savukārt fokusa marķējumus pēc nepieciešamības var mainīt no metriskajām uz angļu mērvienībām. Inovatīvas stikla konstrukcijas neitralizē korpusa izplešanos un saraušanos, novēršot temperatūras izraisītas marķēšanas neatbilstības, lai abi objektīvi būtu ideāli piemēroti izmantošanai dažādos apstākļos.