RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Cita tehnika

Kas ir "Google Glass" ?

Kas ir
Foto: Ekrānšāviņš no interneta
Laima Šeniņa · 21.02.2013. 17:28

Ja vēl neesat dzirdējuši par jaunajām Google Glass brillēm, tad ir pēdējais laiks, aplūkot šo jaunās paaudzes tehnoloģiju brīnumu, ko gigants Google plāno laist apgrozībā jau šī gada beigās. Plānotā briļļu cena Lielbritānijā - aptuveni 1000 mārciņu.

 

No pirmā acu uzmetiena "Google Glass" varētu atgādināt kādu no zinātniskās fantastikas filmu radītajiem brīnumiem, taču šis projekts atšķirībā no kino redzētajiem fantāzijas augļiem ir pavisam īsts un taustāms. Par briļļu dāvātajām iespējām varam pārliecināties arī tikko iznākušajā video, kurā Google sniedzis nelielu ieskatu, kā tad tas viss izskatīsies realitātē.

 

Ar jaunajām brillēm būs iespējams ne vien uzņemt bildes un video, bet arī izmantot ierīci kā navigācijas iekārtu, tāpat neizpaliks arī ierastās Google funkcijas - meklēšanas un tulkošas iespējas. Ja arī tas vēl neizklausās gana ieintriģējoši, tad varbūt uzmanību piesaistīs tās maksimāli ērtais lietošanas veids -  visas iepriekšminētās funkcijas būs iespējams veikt vien pasakot ierīcei, ko vēlies darīt.