RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Cita tehnika

Sanitārais... izklaides mezgls

Sanitārais... izklaides mezgls
Foto: No keanradio.com.
· 02.05.2012. 10:48

Līdz šim par teju vienīgo izklaidi tualetē uzskatīta periodikas un grāmatu lasīšana. Šādai situācijai nu darīts gals – izgudrots sanitārais mezgls, kas spēj uztvert radiostacijas, atskaņot mūziku un paveikt citas derīgas lietas.

 

Interneta vietne lifeslittlemysteries.com informē, ka amerikāņu kompānija „Kohler”, kas izgatavo šādus sanitāros mezglus, paredzējusi arī tālvadības pulti ar skārienjūtīgu ekrānu, ar ko labierīcību apmeklētājs, pavadot laiku „mazajā istabiņā”, var pat uzspēlēt spēlītes.


Bez tam mezglam uzstādīts kustības sensors, kas nodrošina, ka, cilvēkam tuvojoties labierīcībām, lēnām paceļas to vāks. Uz sēdētāja kājām tiek raidīta silta gaisa plūsma, bet jaunizgudrojuma „sēdeklis” ir apsildāms.

 

Sanitārā mezgla interjers ir apgaismots, un iekārta ir izbūvēta pieslēguma vieta mp3 atskaņotājam, tā aprīkota arī ar Blu-Ray disku atskaņotāju, cigāru lādi, espreso automātu un pat sviestmaižu cepšanas ierīci. Nav sliktas opcijas šāda veida „uzpariktei”... Revolucionāro WC elementu var arī izmantot kā bidē ar regulējamu ūdens spiediena un temperatūras regulēšanas iespējām.

 

Daudzfunkcionālās greznumlietas cena nav nekāda zemā, ap 6800 ASV dolāru, taču tās ražotāji mierina, ka šis „sēžamais” nav pasaulē dārgākais – Japānā savulaik izgatavots sanitārais mezgls no augstākās proves zelta, un tas novērtēts 37 miljonu ASV dolāru apmērā.