RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Cita tehnika

Vajag vienkāršot lietas - kaņepju mājas no kaņepju betona

Vajag vienkāršot lietas - kaņepju mājas no kaņepju betona
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 03.02.2016. 14:30

SIA "Esco būve" izstrādāt jaunu, videi draudzīgu un energoefektīvu būvniecības produktu – koka karkasa kaņepju betona paneļus, paralēli attīstot arī uzņēmuma vizuālā tēla koncepciju un veicot publicitātes un mārketinga pasākumus uzņēmuma un jaunā produkta atpazīstamības nodrošināšanai.

 

Apkopojot līdzšinējos ieguldījumus unikāla kaņepju betona maisījuma izpētē un attīstībā, tiek radīts jauns produkts – koka karkasa kaņepju betona paneļi. Jaunais produkts ne tikai apvienos tradicionālās būvmateriāliem raksturīgās īpašības, bet tas būs arī videi (CO2 negatīvs) un cilvēkiem draudzīgs. 

 

SIA "Esco būve" projektu īsteno ar “Zaļo tehnoloģiju inkubatora” atbalstu , realizējot kaņepju betona paneļu ar optimālām termiskajām un fizikālajām īpašībām izstrādi un tirdzniecības veicināšanu Latvijā un ārzemēs.

 

“Zaļo tehnoloģiju inkubators” darbojas sadarbībā ar Ekonomikas ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Norvēģijas Inovāciju aģentūras un Norvēģijas valsts industriālās attīstības korporācijas (SIVA) nodibinātā SIA “Green Industry Innovation Center“ atbalstu, kas darbojas Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes un Norvēģijas valsts industriālās attīstības korporācijas paspārnē.

 

“Projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9) tiek atbalstīts Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” ietvaros.”