Auto / IT / Cita tehnika

Inbox.lv pārņem tvnet.lv e-pasta pakalpojumu

Inbox.lv pārņem tvnet.lv e-pasta pakalpojumu
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 13.04.2017. 15:39

Šā gada martā starp augsto tehnoloģiju uzņēmumu SIA INBOKSS un portālu TVNET tika noslēgta vienošanās, saskaņā ar kuru elektroniskais pasta serviss @tvnet.lv turpmāk izmantos Inbox.lv tehnisko platformu.

 

Šīs izmaiņas nozīmē, ka turpmāk Tvnet.lv e-pasta lietotājs izmantos Inbox.lv izstrādāto un pārvaldīto e-pastu.

 

Pēc šīm pārmaiņām Tvnet.lv e-pasta lietotājam tiks piedāvāta elektroniskā pastkastīte ar 20 reizes lielāku ietilpību nekā iepriekš, bezmaksas tehniskā atbalsta dienesta pakalpojumi, kā arī lejupielādei būs pieejama e-pasta mobilā lietotne. Tvnet.lv e-pasta lietotājs turpmāk varēs autorizēties Inbox.lv lapā ievadot savu lietotājvārdu (user@tvnet.lv un esošo paroli).  Pastkastīšu saturs jau ir pārcelts un saglabāts nemainīgs, apstiprina Inbox.lv pārstāvji.

 

“E-pasts ir populārākais SIA “Inbokss” produkts, pie kura vairāk kā 15 gadu laikā esam strādājuši un regulāri uzlabojuši, saglabājot valsts lietotākā elektroniskā pasta statusu. Priecāsimies šo pakalpojumu turpmāk nodrošināt arī Tvnet.lv e-pasta lietotājiem,” piebilst A. Griķis.

 

Inbox.lv e-pastu šobrīd izmanto 1 000 000 lietotāju, un nu tam pievienosies arī 60 000 Tvnet.lv e-pasta klientu.

 

SIA INBOKSS ir pašmāju augsto tehnoloģiju uzņēmums un interneta vietnes Inbox.lv īpašniece. Papildus e-pasta pakalpojumam vietnē pieejami arī tādi produkti kā failu glabāšana, iepazīšanās un dažādi citi izklaides pakalpojumi.