RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Mobilie telefoni

Viedtālrunis HTC One par dizainu un inovācijām saņem starptautisku Computex Taipei zelta medaļu

Viedtālrunis HTC One par dizainu un inovācijām saņem starptautisku Computex Taipei zelta medaļu
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 05.06.2013. 13:58

Kompānija HTC kā pasaules līderis mobilo ierīču inovācijās un dizainā ir ieguvusi starptautisku atzinību par jaunāko viedtālruni HTC One. Pēc Pasaules mobilo tehnoloģiju kongresā iegūtās GSMA balvas par labāko jauno mobilo tālruni, ierīci vai planšetdatoru, jūnija sākumā gada tālrunis HTC One ir saņēmis arī „Computex Taipei 2013” zelta medaļu par dizainu un inovācijām.

 

Šogad no visiem 254 produktu pieteikumiem, kas tika iesniegti izskatīšanai, ekspertu žūrija lēmusi, ka „ārkārtīgi sarežģītā detalizācija ļauj tieši viedtālrunim HTC One izcelties neskaitāmo viedtālruņu vidū, ņemot vērā, ka tā ir pietiekami sīvas konkurences produktu kategorija. Viedtālrunim HTC One ir ne tikai patīkami pieskarties un turēt to rokās, bet arī lietot, un tas viennozīmīgi ir labākais no visiem šī gada pieteikumiem.”

 

Vēl viena starptautiska atzinība ir apliecinājums tam, ka zīmols HTC pierāda sevi gan produkta dizainā, gan lietotāja pieredzē, ieviešot mobilo ierīču industrijā aizvien jaunas lietas. Mēs turpināsim radīt inovācijas un piedāvāt lietotājiem augstas kvalitātes produktus,” norāda HTC mārketinga izpilddirektors Bens Ho (Ben Ho).

 

Computex Taipei” ir otra lielākā izstāde pasaulē, kur katru gadu tiekas tehnoloģiju cienītāji, ražotāji un eksperti. Taizemes Ārējās tirdzniecības attīstības padome (TAITRA) sadarbībā ar if (International Forum Design), kas rīko šo apbalvošanu ar „Computex d&i” balvām, ir viens no augstākajiem apbalvojumiem. Kompānijai HTC to pasniedza Taivānas prezidents Ma Jindzju (Ma Ying-jeou).

 

Viedtālrunis HTC One jau ir saņēmis GSMA balvu kategorijā „Labākais jaunais mobilais tālrunis, ierīce vai planšetdators” Pasaules Mobilo tehnoloģiju kongresā, kā arī atzinību no „Tech Radar” („Best Phone” kā labākais tālrunis un „Best in Show” kā labākā ierīce darbībā) un „Mobile Geeks” („Best Smartphone” kā labākais viedtālrunis).