RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Mobilie telefoni

„Nokia 808” tirdzniecībā nonāks šomēnes

„Nokia 808” tirdzniecībā nonāks šomēnes
Foto: Publicitātes foto.
KRUSTTEVS.COM · 06.05.2012. 15:07

Somu tehnoloģiju gigants „Nokia” paziņojis, ka tā ražotais jaunais viedtālrunis „Nokia 808 PureView” būs pieejams pircējiem jau šajā mēnesī. Tiesa, pagaidām nav zināms, kad tas nonāks līdz Latvijai.

 

Jaunais modelis tiek raksturots kā viedtālrunis ar opciju uzņemt augstas kvalitātes attēlus, un šādu iespēju nodrošina t.s. „PureView” tehnoloģija.


„Nokia 808” aprīkots ar 41 megapikseļa izšķirtspējas sensoru un jaunu „pixel oversampling” tehnoloģiju. Fotografējot ierasti pieticīgās izšķirtspējās līdz septiņiem, astoņiem megapikseļiem), būs iespējams izmantot pietuvināšanas iespēju, nezaudējot attēla kvalitāti, bet, uzņemot attēlus maksimālajā izšķirtspējā, 38 megapikseļos, būs iespējams attēlus pietuvināt, izkadrēt un veikt citas darbības, rezultātā iegūstot augstas kvalitātes attēlus. Jāpiebilst, ka ar jauno viedtālruni iespējams iegūt profesionālas kvalitātes attēlus jebkuros apgaismojuma apstākļos.

 

Bez iepriekšminētajām iespējām foto jomā ar „Nokia 808” var uzņemt un atskaņot arī Full HD video (1080p). Paralēli tam „Nokia Rich Recording” skaņas ieraksta sistēma nodrošina CD kvalitātes skaņas ierakstu, ko citkārt iespējams panākt tikai ar ārējiem mikrofoniem.