RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Mobilie telefoni

HTC One saņem Android 4.2.2 atjauninājumu un HTCpro sertifikāciju

HTC One saņem Android 4.2.2 atjauninājumu un HTCpro sertifikāciju
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 16.07.2013. 10:49

HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, ziņo, ka tā godalgotais viedtālrunis HTC One saņems jaunāko Android 4.2.2 (Jelly Bean) programmatūras atjauninājumu ar uzlabotu HTC Sense 5 šī gada trešajā ceturksnī.

 

Atjauninājums ļauj ievērojami vairāk pielāgot Sense iespējas un vieglāk pārvietot HTC One programmu paneļus, kā arī īsinājumikonas no rīkjoslas uz sākumekrānu un otrādi. HTC jaunieviestā BlinkFeed inovācija arī saņems ātrāku veiktspēju, adekvātu integrāciju ar Instagram aplikāciju, turpmāk palielinot personiski atbilstošas informācijas plūsmu attēlojuma daudzumu uz sākumekrāna. Atjauninājums iekļaus arī tādas uzlabotas funkcijas kā kameras fokusa bloķēšanu un spēju viegli iziet cauri HTC mūzikas kanālā esošajām kompozīcijām.

 

„HTC One lietotājiem labākais tālrunis pasaulē ir kļuvis vēl labāks,” atzina Fils Blērs (Phil Blair), HTC Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģiona prezidents. „HTC BlinkFeed inovācija un HTC UltraPixel kamera ir pārveidojusi mobilo pieredzi, un ar šo papildu funkcionalitāti, integrāciju un pielāgojamību ir turpināta jauna parauga veidošana."

 

Līdz ar šo atjauninājumu HTC One kļūs par pirmo HTCpro sertificēto ierīci Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā, kas radīta, lai pārsniegtu biznesa klientu gaidas, vienlaikus piedāvājot drošus, elastīgus risinājumus informācijas tehnoloģiju speciālistiem, kas nodarbojas ar tās integrāciju. Kā pirmā HTCpro sertificētā ierīce jaunais HTC One nodrošina mobilas uzņēmējdarbības iespējas, ieskaitot uzlabotu drošību ar 256 bitu šifrēšanu, drošas paroles politiku, attālinātas datu dzēšanas un augstas HTC Sense produktivitātes iespējas. Dati tiek papildus aizsargāti ar drošu tīkla savienojumu, izmantojot virtuālā privātā tīkla (VPN – Virtual Private Network) funkcionalitāti, un iekļauj daudzpusīgu interneta protokola Mocana Corp. drošības atbalstu. Papildus būs pieejami elastīgi mobilo ierīču pārvaldības (MDM – Mobile Device Management) risinājumi mobilās ierīces datu drošībai, pielāgošanai, pārvaldībai un revīzijai, pateicoties stratēģiskajai sadarbībai ar vadošajiem, uzņēmumu specifikai atbilstošiem mobilo ierīču pārvaldības risinājumu izplatītājiem nozarē — ieskaitot AirWatch, MobileIron un virkni citu – lai piedāvātu pieeju augstākā līmeņa mobilās drošības un pārvaldības rīkiem biznesa klientiem un IT administratoriem.

 

„Klienti vēlas brīvi izvēlēties ierīci, ko viņi lieto darba procesā, un uzņēmumi vēlas zināt, ka šīs ierīces būs veicamajiem darba pienākumiem atbilstošas,” sacīja Deivids Džegers (David Jaeger), HTCpro izpilddirektors HTC korporācijā. „Kā pirmā HTCpro sertificētā ierīce, kritiski atzītais HTC One nodrošina stilu un pamatīpašību kopumu ar vadošajām nozares inovācijām uzņēmumam piemērotā modelī, kas var tikt galā ar visiem izaicinājumiem, ko rada darbs un dzīve.”