RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Mobilie telefoni

„LG Optimus L7” būs pieejams arī Latvijā

„LG Optimus L7” būs pieejams arī Latvijā
Foto: Publicitātes foto.
KRUSTTEVS.COM · 13.05.2012. 12:45

Nākamnedēļ tirdzniecībā Latvijā nonāks „LG Electronics” L-sērijas viedtālrunis „LG Optimus L7”, informē kompānijas pārstāvniecība. Jaunais sakaru rīks aprīkots „Google” operētājsistēmu „Ice Cream Sanwich Android”, kā arī tam ir premium klases dizains un savā kategorijā vislielākais 4,3 collu displejs.

 

Kā jau L-sērijas ierīcēm raksturīgs, arī šis viedtālrunis ieturēts klasiskā stilā, vienlaikus nodrošinot vislabāko funkcionalitāti. „LG Optimus L7” slaikais un 8,7 mm plānais korpuss ieturēts L-Style elegantajā stilā, ko akcentē metāliskās detaļas, neuzkrītošs taustiņu izkārtojums un plats 4,3 collu displejs, kas nodrošina lietotājam optimālas satura lasīšanas un skatīšanās iespējas.

 

„Optimus L7” viedtālrunī lietotāji var iepazīt arī operētājsistēmas piedāvātās iespējas – tā ir ātrāka un viedāka, nodrošina intuitīvāku lietotāja saskarni un plašākas vairākuzdevumu iespējas. Viedtālrunis aprīkots arī ar modernu, sešu sekundes desmitdaļu autofokusa kameru, kas ļauj precīzāk iemūžināt svarīgus dzīves momentus neatkarīgi no laika un vietas.

 

„LG Electronics Mobile Communications Company” prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks uzsver: „Klienti, kuri viedtālruņos lielu nozīmi piešķir modernam stilam un izsmalcinātībai, novērtēs „Optimus L7” kā viedu risinājumu, kurā pievilcīgs izskats ir apvienots ar lielisku veiktspēju. L7 ir nozīmīgs L-sērijas ierīču klāsta papildinājums, un esam pārliecināti, ka lietotājiem tas šķitīs īpaši pievilcīgs. Prognozējam, ka tas būs viens no mūsu vispopulārākajiem viedtālruņiem.”

 

„LG Optimus L7” specifikācijas:


• Čipkopa: MSM 7227A (Cortex A5 1GHz)

• Atmiņa: līdz 2.7GB iekšējā atmiņa / Micro SD atbalsts (līdz 32GB)

• Displejs: 4.3 collu WVGA

• Kamera: 5.0 MP AF ar LED zibspuldzi (aizmugurējā) / VGA (priekšējā)

• Operētājsistēma: Android 4.0 Ice Cream Sandwich

• Akumulators: 1,700mAh

• Izmēri: 125.5 x 67 x 8.7 (mm)