RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Mobilie telefoni

Nokia Treasure Tag pieejams Latvijā

Nokia Treasure Tag pieejams Latvijā
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 25.07.2014. 15:56

Latvijā pieejams ar viedtālruni savienojamais Nokia Treasure Tag elektroniskais piekariņš, kas pasargās mantas no pazušanas. Nokia Treasure Tag ir iespējams piestiprināt pie atslēgām, somas, maka – pie visa, kas vērtīgs, un ko pastāv risks pazaudēt. Tas ir veidots mūsdienīgā dizainā, ir praktisks un viegli lietojams. 

 

Savienot Nokia Treasure Tag ar Nokia Lumia ir iespējams, izmantojot NFC (Near Field Communication) tehnoloģiju vai atrodot to ar Bluetooth (4.0) palīdzību. Pirmo reizi aktivizējot Nokia Treasure Tag un savienojot to ar viedtālruni, tiks saņemts pieprasījums lejuplādēt atbilstošu lietotni. Nokia Treasure Tag savienošana un lietošana ir iespējama ar visu platformu ierīcēm.

 

Gadījumā, ja dodoties ārā no mājas, tiks aizmirsts viedtālrunis vai Nokia Treasure Tag, abu objektu atskaņotais signāls par to brīdinās. Turklāt, ja signāls nebūs sadzirdēts, Treasure Tag lietotne palīdzēs precīzi noteikt objekta atrašanās vietu lietotnes HERE kartē.

Ar viedtālruni vienlaikus ir iespējams savienot četrus Nokia Treasure Tag, kas dod iespēju pasargāt no pazušanas vairākas dārgas lietas. Izmantojot atbilstošo lietotni, ir iespējams personalizēt Nokia Treasure Tag iestatījumus viedtālrunī, piekariņu identifikācijai izmantojot attēlus vai ikonas, kā arī mainot to krāsas un novietojot uz sākumekrāna.

 

Nokia Treasure Tag ir pieejams “LMT” veikalos. Tā pilnā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena ir 24,99 eiro un tas ir pieejams melnā krāsā. 

 

Nokia Treasure Tag tehniskās specifikācijas:

  • Bluetooth: Bluetooth 4.0

  • Bluetooth darbības attālums: 40m

  • NFC: pievienošana

  • Maksimālais gaidīšanas laiks: 180 dienas

  • Izņemama baterija: Jā

  • Izmērs: 30x30x10mm

  • Svars: 13g

 

Video:

Nokia Treasure Tag: https://www.youtube.com/watch?v=Npir2sbTbKE