RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Mobilie telefoni

Samsung Galaxy S6 edge jau īsi pēc atklāšanas iegūst pirmo apbalvojumu

 Samsung Galaxy S6 edge jau īsi pēc atklāšanas iegūst pirmo apbalvojumu
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 06.03.2015. 16:13

Samsung Galaxy S6 edge viedtālrunis saņēmis īpašo “Labākais tālrunis, planšetdators vai mobilā ierīce” godalgu. To pasniedz GSMA asociācija, kas organizē pasaulslaveno “Mobile World Congress 2015” izstādi. Šis apbalvojums tiek piešķirts labākajai ierīcei, kas prezentēta izstādes laikā. Samsung šo godalgu iegūst jau otro gadu pēc kārtas – 2014. gadā to saņēma Samsung Gear Fit viedpulkstenis.

 

Samsung jaunajos Galaxy S6 un Galaxy S6 edge viedtālruņos apvienoti augstākās klases materiāli ar modernākajām Samsung tehnoloģijām, tā radot jaunus dizaina un veiktspējas standartus. Abām ierīcēm ir pievilcīgs dizains, kā arī tās ir ievērojami jaudīgākas, ērtākas un funkcionālākas, salīdzinot ar iepriekšējiem Galaxy sērijas tālruņiem.

 

Šis apbalvojums apliecina Samsung līderību mobilo tehnoloģiju attīstībā. “Ar Galaxy S6 edge mēs esam apvienojuši tehnoloģijas un dizainu tādā veidolā, kādu pasaule līdz šim vēl nav redzējusi,” stāsta Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Baltijas valstīs. “Esam pagodināti, ka arī GSMA asociācija novērtē un atzīst, ka šī ir Samsung līdz šim izsmalcinātā un jaudīgākā mobilā ierīce.”

 

“Mobile World Congress 2015” izstādes laikā Samsung Galaxy S6 edge ir ieguvis vairāk nekā 20 prestižas balvas, tai skaitā portāla Ubergizmo apbalvojumu “Labākā ierīce Mobile World Congress izstādē”, kā arī portālu Mashable un Laptop Magazine apbalvojumu “Labākā izvēle”.

 

  • “Ar uzsvaru uz vienkāršību un atturīgi elegantu dizainu Samsung ar savu jauno flagmani virzās pareizajā virzienā.” – Mashable

  • “Samsung ir rūpīgi piestrādājis pie vissvarīgākajām detaļām, padarot šo viedtālruni lielisku.” – Ubergizmo

  • “Šie divi stiklā un metālā veidotie tālruņi ir ļoti pievilcīgi.” – Laptop Magazine

 

Samsung mobilās drošības platforma KNOX saņēma GSMA prestižo godalgu “Labākais aizsardzības risinājums”. Viedtālruņu programmatūra un mobilās drošības risinājums tika atzīts par labāko šī gada izstādē prezentēto korporatīvo mobilās drošības risinājumu. KNOX ir saņēmis arī atzinības no daudzām pasaules valstu valdības organizācijām, tai skaitā arī no ASV Aizsardzības departamenta.