RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Auto testi

Zināmi visi 8 fināla automobiļi, kuri turpina cīņu par Latvijas Gada auto 2015 titulu

Zināmi visi 8 fināla automobiļi, kuri turpina cīņu par Latvijas Gada auto 2015 titulu
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 21.11.2014. 10:12

Noslēdzies konkursa „Latvijas Gada auto 2015” priekšbalsojums. 28 žūrijas biedri no šī gada pretendentiem balsojumā izvēlējās astoņus automobiļus, kuri sestdien 6. decembrī piedalīsies fināla testa braucienā un balsojumā par prestižo titulu „Latvijas Gada auto 2015”.

 

Astoņi finālistu automobiļi:

„Citroën C4 Cactus”;

„Ford Mondeo”;

„Mazda3”;

„Nissan Pulsar”;

„Nissan Qashqai”;

„Renault Twingo”;

„Škoda Octavia Scout”;

„Volkswagen Passat”.

 

Šogad konkursam pieteikts rekordliels skaits - 32 dažādu klašu un segmentu automobiļi. Jāatgādina, ka galvenais kritērijs dalībai konkursā ir jaunā modeļa pārdošanas uzsākšanas datums Latvijā, kurš nedrīkst būt agrāks par 1. novembri 2013. gada.

 

Astoņu finālistu atlasē nepiedalījās komercauto modeļi, kuriem ir sava atsevišķa nominācija. Uz „Latvijas Komercauto 2015” titulu pretendē: „Fiat Ducato / Peugeot Boxer”, „Ford Tourneo Connect”, „Ford Transit”, „Ford Transit Courier” un „Renault Trafic”.

 

Priekšbalsojumā tika balsots, ne tikai par astoņiem finālistiem, bet arī par laureātiem konkursa citās nominācijās, piemēram, „Mazais”, „Apvidus”, „Premium”, „Skaistākais”, „Sportiskākais” un „Eko”.

 

Kā ierasts, automobiļus vērtē ne tikai žūrija. Šogad publikai dotas vēl plašākas iespējas atbalstīt savu favorītu. To ir izmantojuši jau vairāk nekā 25 000 cilvēku, balsojot par „Latvijas Gada auto 2015 Tautas simpātiju”. Balsojums vēl ir aktīvs līdz 5. decembrim internetā: gadaauto.lv, Delfi un iAuto.lv.

 

Žūrijas fināla testa braucieni un balsojums notiks 6. decembrī no plkst. 11:00 Vecrīgā pie viesnīcas „Avalon Hotel”, pie kuras būs arī apskatāmi konkursa finālisti.

 

Uzvarētāju godināšana un svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks 6. decembrī plkst. 19:00. To varēs vērot televīzijas tiešraidē bezmaksas apraides OTV kanālā, TV kanālā Sportacentrs.com un interneta tiešraidē portālos Delfi, iAuto.lv.