RezervesDALAS24.lv

Auto / IT / Auto testi

Vēl tikai vienu dienu var balsot par “Latvijas Gada auto 2015 Tautas simpātiju”

Vēl tikai vienu dienu var balsot par “Latvijas Gada auto 2015 Tautas simpātiju”
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 04.12.2014. 17:31

Šogad balsojumā par “Latvijas Gada auto 2015 Tautas simpātiju” ir sasniegts iespaidīgs aktivitātes rekords - saņemtas vairāk nekā 25 000 balsis. Un balsojums vēl nav beidzies!

 

Konkursa “Latvijas Gada auto 2015” žūrija ir izraudzījusies tos astoņus pretendentus, kas turpina cīņu par prestižo titulu “Latvijas Gada auto 2015”. Balsojumā piedaloties 28 autožurnālistiem un auto nozares ekspertiem fināla cīņu turpina:

 

Citroën C4 Cactus”;

Ford Mondeo”;

Mazda3”;

Nissan Pulsar”;

Nissan Qashqai”;

Renault Twingo”;

Škoda Octavia Scout”;

Volkswagen Passat”.

 

Lielākais pārsteigums konservatīvajā Latvijā ir “Citroën C4 Cactus” klātbūtne pretendentu sarakstā. Tomēr, der atcerēties, ka “Igaunijas Gada auto 2015” izvēle krita par labu “Renault Twingo”, kurš ir atrodams arī starp Latvijas finālistiem.

 

Tautas balsojums „Latvijas Gada auto 2015 Tautas simpātija” internetā turpināsies vēl tikai 2 dienas - līdz šā gada 5. decembrim. Šobrīd pirmajās astoņās vietās atrodas šādi modeļi (uzskaitīts saņemto balsu skaita secībā):

 

Audi A6”;

Jeep Cherokee”;

Subaru WRX STI”;

Nissan Qashqai”;

Volkswagen Passat”;

Maserati Ghibli”;

Nissan Pulsar”;

Volkswagen Golf Sportsvan”.

 

Vairākās pozīcijās vērojama tendence – izvēlēties savu “sapņu auto” -, taču kopumā balsojums ir diezgan adekvāts un daļēji pat sakrīt ar žūrijas viedokli. Visticamāk, “Maserati” un “Subaru” ražotāji paši nenoticētu, ja par “Latvijas Gada auto” kļūtu kāds no abiem šo zīmolu pārstāvētajiem automobiļiem. Varam vien tikai minēt, kā balsojuma rezultāti izskatītos, ja tie būtu atbilstoši katra balsotāja pirktspējai! Savu izvēli par to, kam šogad ir jākļūst par “Latvijas Gada auto 2015 Tautas simpātiju”, izdarījuši jau vairāk nekā 25 000, kas nenoliedzami ir uzskatāms par rekordu.

 

Balso par savu „Latvijas Gada auto 2015 Tautas simpātiju” www.gadaauto.lv, Delfi http://ej.uz/1hy6 vai iAuto.lv http://ej.uz/dseg

 

Latvijas Gada auto 2015” fināls un svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks šā gada 6. decembrī viesnīcā „Avalon Hotel” pulksten 19.00. To varēs vērot televīzijas tiešraidē OTV kanālā (Vislatvijas bezmaksas apraide), TV kanālā Sportacentrs.com un interneta tiešraidē portālos Delfi un iAuto.lv.

 

Laureāti tiks apbalvoti arī nominācijās:

Latvijas Mazais auto 2015”;

Latvijas Apvidus auto 2015”;

Latvijas Premium auto 2015”;

Latvijas Skaistākais auto 2014”;

Latvijas Sportiskākais auto 2015”;

Latvijas Eko auto 2015”.

 

Konkursā „Latvijas Gada auto 2015” ir 32 dalībnieki no 19 autoražotājiem: „Audi A6”, „Citroën C4 Cactus”, „Dacia Duster”, „Fiat 500L Trekking”, „Fiat Ducato”, „Ford Mondeo”, „Ford Tourneo Connect”, „Ford Transit”, „Ford Transit Courier”, „Honda Civic Tourer”, „Jeep Cherokee”, „Maserati Ghibli”, „Mazda3”, „Mini Cooper S”, „Mini Cooper 5Door”, „Nissan Pulsar”, „Nissan Qashqai”, „Nissan X-Trail”, „Opel Insignia Country Tourer”, „Peugeot 508”, „Peugeot Boxer”, „Renault Megane Grandtour”, „Renault Twingo”, „Renault Trafic”, „Seat Leon ST”, „Subaru WRX STI”, „Škoda Octavia Scout”, „Škoda Rapid Spaceback”, „Toyota Aygo”, „Toyota Yaris Hybrid”, „Volkswagen Golf Sportsvan”, „Volkswagen Passat”.

 

Konkurss „Latvijas Gada auto” notiek kopš 1998. gada un uzvarētājs tiks paziņots jau 16. reizi.