RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

Latvijā meklēs „Martini” reklāmas seju

Latvijā meklēs „Martini” reklāmas seju
Foto: Publicitātes foto.
KRUSTTEVS.COM · 06.06.2012. 16:08

Līdz 9.jūlijam sievietes no 25 gadu vecuma tiek aicinātas sociālajā tīklā „Facebook” pieteikties starptautiskajai atlasei, lai izmantotu iespēju kļūt par „Martini” reklāmas jauno zvaigzni. Vismaz viena no trim Latvijas finālistēm dosies uz starptautisko finālu Ibizā, lai cīnītos par galvenajām balvām un iegūtu pasaules slavu.

 

Vilinošā kampaņa tika izsludināta ar grandiozu pasākumu Londonas Dizaina muzejā, un desmitiem drosminieču jau pirmajā vakarā pacietīgi stāvēja rindā, lai pieteiktu savu kandidatūru dalībai ekskluzīvajā atlasē.

 

Līdz šim „Martini” reklāmas sejas bijušas tādas pasaulslavenas zvaigznes kā Šarlīze Terona, Nikolete Šeridana un Monika Beluči. Savukārt zīmola „jauno seju” nolemts meklēt ārpus slavenību vidus, nenosakot nekādus ierobežojumus matu krāsai, garumam un citiem vizuālajiem parametriem. Šoreiz kritēriji ir – lai dalībnieces būtu sasniegušas 25 gadu slieksni un spētu demonstrēt „Martini” moto” „Veiksme ir Tavā attieksmē”.

 

Zīmola jaunā seja tiks meklēta 25 valstīs. Oktobrī Ibizā gaidāmajā finālā jauno „Martini” reklāmas zvaigzni izvēlēsies augsta līmeņa žūrija ar slaveno apavu dizaineru Kristiānu Lubutēnu priekšgalā. Viņš par starptautiskās žūrijas tiesnesi izvēlēts, pateicoties savam ikoniskajam statusam modes pasaulē.

 

20 gadu darbības laikā Lubutēna kurpes kļuvušas par sava laikmeta simbolu, un tās nēsā daudzas Holivudas zvaigznes un skatuves dīvas. Apzīmogotas ar savu atpazīstamības zīmi – sarkano zoli, tās parādās visur, kur var sastapt īstas modes dāmas. Ekskluzīvo apavu cena mērāma tūkstošos ASV dolāru. Lubutēna radītie apavi pašlaik apskatāmi Londonas dizaina muzejā.

 

Papildus pasaules mēroga atpazīstamībai uzvarētāja balvā iegūs 150 000 eiro, 12 pārus leģendārā dizainera Kristiāna Lubutēna kurpju un 12 atzītu dizaineru tērpus.

 

Latvijā par kampaņas žūrijas tiesnešiem izvēlēts fotogrāfs Sergejs Kondrašins, aktieris un dzejnieks Andris Bulis un neatkarīgais tiesnesis no „Martini”. Latvijas žūrija no saņemtajiem pieteikumiem izvēlēsies 25 pusfinālistes. No tām grandiozā noslēguma pasākumā Rīgā noteiks trīs laimīgās, kuras balvā saņems fotosesiju un slavenā fotogrāfa S.Kondrašina veidotu foto portfolio.

 

Vismaz vienai no Latvijas finālistēm būs iespēja doties uz starptautisko „Martini Royale” atlases finālu Ibizā, kur oktobrī no 32 kandidātēm no visas pasaules tiks izvēlēta jaunā reklāmas zvaigzne.