RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

Marika Ģederte: „Go Blonde” festivāls nākamgad notiks Jūrmalā

Marika Ģederte: „Go Blonde” festivāls nākamgad notiks Jūrmalā
Foto: Foto no personīgā arhīva
KRUSTTEVS.COM · 04.01.2013. 12:18

"Pateicoties tūristu izrādītajai milzīgajai interesei, Go Blonde organizēs jau ceturto festivālu, kurš šoreiz notiks Jūrmalā, 13.jūlijā. Esam ņēmuši vērā tūristu ieteikumus un ceram sarīkot neaizmirstamu un košu festivālu nedēļas nogalē, kurā varēs piedalīties jebkurš. Pasākuma tematika ir Pink Sensation", ziņo Latvijas galvenā blondīne Marika Ģederte.

 

Visas dienas garumā ir plānotas aktivitātes uz ūdens, pludmalē, Cosmopolitan Bikini Bash, Merilinas Monro līdzinieču konkurss, Mis un Misters Australian Gold skaistuma konkursa fināls, tenisa un golfa turnīri, Harley Davidson moču parāde. Festivāls noslēgsies ar ballīti visas nakts garumā, kurā piedalīsies ne tikai pašmāju zvaigznes, bet arī pasaulē zināmi DJ un dziedātājas. Festivāls apmeklētājiem būs bezmaksas, par dalības maksu būs atsevišķi slēgtie pasākumi.

 

Iepriekš notikuši Go Blonde festivāli guva plašu pasaules mediju uzmanību, palīdzot Latvijai nokļūt vadošajos ziņu kanālos ar pozitīvu vēstījumu - "Latvija ir atradusi veidu, kā cīnīties ar krīzi". Vācijas nacionālais televīzijas kanāls 1 uzņēma dokumentālo filmu par Latvijas Blondīņu asociāciju. Festivāls tika atspoguļots vairāk nekā 500 interneta portālos visā pasaulē, telekanālā CNN, populārajos dzīvesstila žurnālos Glamour, Mairie Claire ASV, Grazia Anglijā un Itālijā.