RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

FOTO: Slavenības kopā ar bērniem cīnās par drošību uz ceļa

FOTO: Slavenības kopā ar bērniem cīnās par drošību uz ceļa
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 03.06.2013. 15:06

Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, Ford autosalonā Rīgā pulcējās bērni, tostarp Latvijā populāru un sabiedrībā atpazīstamu cilvēku atvases, lai atklātu īpaši šim pasākumam radītu auto saulessargu izstādi. Kopumā izstādē apskatāmi ap 20 bērnu apgleznoti saulessargi.

 

Bērnu veidotā auto aksesuāru izstāde tika atklāta 1. jūnijā Auto entuziastu ģimenes dienas ietvaros un būs apskatāma līdz pat 8. jūnijam Inchcape auto salonā, Rīgā, Skanstes ielā 4a. Auto saulessargus izstādei apgleznojuši tādi sabiedrībā zināmi cilvēki ar saviem bērniem, kā dziedātāja Liene Candy ar savu dēliņu Sebastiānu, modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs ar meitām - Letīciju un Lurdesu, sabiedrībā zināmā dūla Katrīna Puriņa ar meitiņām - Beatrisi un Šarloti, TV3 raidījuma vadītājs Edgars Ludāns ar meitu Luīzi, apburošā uzņēmēja Marika Ģederte kopā ar dēlu Robiju, radio geiša Ieva Adamss ar meita Umu un dēlu Viktoru, IDEA GROUP radošais vadītājs Ģirts Ozoliņš ar dēlu Kristoferu, kā arī Sandijs Lūsēns, jaunā šūpuļdziesmu albuma "Mamma dzied, Tētis dzied" idejas autors ar meitām - Mūnu un Nilū.

 

Slavenību bērnu saulessargos attēlotie zīmējumi vēlreiz apliecināja bērnu vecāku talantu iezīmes, atainojot visdažādākās ainas no mīļākajām multiplikāciju filmām, ģimenes ceļojumiem, hobijiem un dabas.

 

„Sākoties skolēnu vasaras brīvlaikam un atvaļinājumu sezonai, rūpējoties par savu klientu un viņu bērnu drošību, otrajā Auto entuziastu ģimenes dienu veltījām bērnu drošībai automašīnās. Saulessargi ir kā atgādinājums visam tam, ko mēs apguvām šajā nedēļas nogalē par drošību gan uz ceļa, gan iekšā automašīnās,” norāda Ford autosalona mārketinga vadītāja Jana Garanča. „Mums ir patiess prieks, ka mūsu klientu ir atraduši laiku,  lai tik vasarīgā laikā izvēlētos laiku pavadīt autosalonā, nevis pie jūras. Mēs esam pārliecināti, ka kopā pavadītais laiks izglītojošās lekcijās par drošību, veicinās vēl daudzus patīkamus un drošus atpūtas brīžus,” stāsta J.Garanča.   

 

Auto entuziastu ģimenes dienas ietvaros piedalījās arī bērnu fizioterapeite Zane Ūdre, kura dalījās ar praktiskām zināšanām par to, kā pareizi un droši pārvadāt bērnus, kā stiprināt bērnu sēdeklīšus, ratiņus un citas lietas. Vienlaikus Zane atgādināja par saulessargu nepieciešamību aizmugurējā auto salona daļā, īpaši ja tur sēž mazi bērni. „Saulessargi ir jālieto, jo tie aizsargā kā mazu, tā arī lielu bērnu redzi no tiešajiem un spilgtajiem saules stariem, kuru dēļ nereti bērni un citi auto pasažieri apžilbst un veic kādas neapdomīgas darbības braucošā auto – tas, savukārt, var radīt bīstamu situāciju auto,” stāsta Zane Ūdre.

 

1. jūnijā  notikusī Auto entuziastu ģimenes diena bija otrs pasākums bērniem un vecākiem, kuru Inchcape Motors organizēja, atsaucoties uz savu klientu vēlmēm. Otrā Auto entuziastu ģimenes diena bija veltīta drošībai automašīnās un uz ceļa, īpašu uzmanību veltot tieši bērniem. Ikvienam bija iespēja iejusties autobraucēju - šofera un pasažieru - lomās, izmēģinot CSDD auto apgāšanās stimulatoru, lai pārliecinātos par drošības jostas nepieciešamību. Pasākumā piedalījās arī dažādi eksperti, kuri dalījās praktiskajās zināšanās par drošu bērnu, mājdzīvnieku un nestandarta bagāžas pārvadāšanas veidiem.