RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

Topošie stilisti vērtē sabiedrībā zināmus mūziķus

Topošie stilisti vērtē sabiedrībā zināmus mūziķus
Foto: Ekrānšāviņš no interneta
KRUSTTEVS.COM · 30.10.2013. 10:23

Profesionālu stilistu un etiķetes lietpratēju vērtējums sabiedrībā zināmiem ļaudīm kļuvusi par pietiekami ierastu praksi publiskajā telpā. Šoreiz piedāvājam topošo stilistu – Starptautiskās komerciālās profesionālās vidusskolas audzēkņu – stila vērtējumu četriem mūziķiem, kas ir ne tikai sabiedrībā zināmas personības, bet, kuru darbi uzrunā tieši tā vecuma auditoriju, kurai ir piederīgi jaunie stilisti.

 

Māras Upmanes – Holšteinas (“Astro'n' Out”) stils ir visai ikdienišķs, bet grupas mūzika – spilgta un dveseliska. Šeit labi redzams, ka vairāk vērības tiek veltīts nevis publiskajam tēlam, bet gan dziesmu tekstiem un personības neatdarināmajai individualitātei, spējai justies ērti un saskaņā ar sevi.

 

Grims neuzkrītošs un vienkāršs, bet Māra ir pietiekami harizmātiska personība, lai tā akcenti varētu palikt viegli un pat nemanāmi.

 

Mārai ir skaisti, gari mati, kas piesaista uzmanību, bet dažkārt viņa noteikti varētu atļauties mazliet eksperimentēt ar savu frizūru atšķirību! Gariem matiem ir ļoti plašas iespējas radīt dažādus matu sakārtojumus, kas varētu pārsteigt gan klausītājus, gan iepriecināt Māru pašu!

 

Liene Candy nenoliedzami ir spilgta, pamanāma māksliniece, un, kā nojaušams, viņas skatuves tēla izveidē ir piedalījušies profesionāli stilisti.

 

Viens no pamanāmākajiem elementiem Lienes Candy skatuve tēlā ir vakara grims, turklāt viņa pieder pie tām māksliniecēm, kas atļaujas eksperimentēt ar frizūrām – mati var būt gan pilnīgi taisni nostiepti, gan sīki sprogoti vai cirtoti, gan pacelti pie saknēm, drošinot frizūrai kuplumu.

 

Kopā ar ekstravagantiem skatuves tērpiem tēlā veidojas lielisks krāsu kontrasts, kas ļoti harmoniski sasaistās ar Lienes Candy neparasto personību.

 

Jānis Aišpurs, grupas “The Sound Poets” solists, ir talantīgs jauns cilvēks, kura ģērbšanās stils dēvējams par ikdienišķu, šajā ziņā viņš īpaši neatšķiras no daudziem citiem sava vecuma vīriešiem.

 

Jāatzīmē, ka Jānim ļoti piestāv vidēji gari, cirtoti mati. Tomēr, grupai kopumā būtu vēlams vairāk uzmanības veltīt skatuves tēlam, jo grupa, kas šobrīd uzskatāma par vienu no populārākajām Latvijā, noteikti pelnījusi pamanāmu un izkoptu skatuves tēlu. Šeit lieti noderētu sadarbība ar kādu no Latvijas jaunajiem dizaineriem vai profesionālu stilistu piesaiste, lai grupas tēls kļūtu patiesi izteiksmīgs!

 

Mūziķis Intars Busulis vienmēr izskatās eleganti, neraugoties uz to, kādā tieši apģērbā attiecīgā brīdi ir tērpies: tas var būt gan lakonisks, melns mētelis, gan spilgti sarkana vai puķaini rozā žakete. Intara tēls vienmēr ir pārdomāts un noslīpēts līdz pēdējai detaļai – piespraudei vai ķēdītei. Būtiska nozīmē kopējā tēlā ir arī matu sakārtojumam, un šajā ziņā tiešā nav nekā, ko kritiska acs varētu māksliniekam pārmest! Kopumā jāatzīst, ka ir izveidots mūsdienīgs, aktuāls vīrieša tēls, kurā mūzika un ārējās, vizuālās izpausmes viena otru tikai papildina!