RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

Norisināsies filmu projektu publiskās prezentācijas

Norisināsies filmu projektu publiskās prezentācijas
Foto: Ekrānšāviņš no interneta
KRUSTTEVS.COM · 20.03.2014. 15:15

Saskaņā ar Nacionālā kino centra (NKC) 31.01.2014. apstiprinātā 2014.gada filmu projektu ražošanas konkursa nolikuma 19.2.punktu NKC informē, ka filmu projektu publiskās prezentācijas norisināsies š.g. 24.martā (spēlfilmu un animācijas filmu projekti) un 25.martā (dokumentālo filmu projekti) Kinoteātra "Splendid Palace" Velvju zālē, Rīgā, Elizabetes ielā 61.

 

Publiskajās prezentācijās projektus vērtēs NKC spēlfilmu (Andis Mizišs, Edmunds Jansons, Uldis Dimiševskis), dokumentālo (Anna Rozenvalde, Pēteris Krilovs, Uldis Dimiševskis) un animācijas (Zane Balčus, Dzintars Krūmiņš, Uldis Dimiševskis) filmu ekspertu komisijas. Prezentācijās nepiedalās projekti, kuri jau ir saņēmuši NKC finansējumu ražošanas posmam.

 

Ar mērķi veicināt sabiedrības interešu ievērošanu šajā konkursā pilota projekta ietvaros ekspertu komisiju darbam tiek piesaistīti arī kultūras un sabiedrisko organizāciju izvirzīti konsultatīvie pārstāvji, kas ekspertiem sniegs rekomendējošu ieteikumu, atbalsot publiskā finansējuma piešķiršanu tādiem projektiem, kas ir aktuāli un nozīmīgi dažādiem Latvijas filmu skatītājiem Latvijā.

 

Sekojoši konsultatīvie pārstāvji līdzdarbosies projektu izvērtēšanā: Ieva Raubiško - Latvijas Universitātes Antropoloģijas studiju katedras docente, Kultūras un sociālās antropoloģijas maģistra studiju programmas direktore (izvirzīta no Latvijas Universitātes Antropoloģijas katedras); Arnis Krauze - TV3 žurnālists (izvirzīts no Latvijas Žurnālistu Asociācijas); Paula Laurinoviča - kinoteātra "Splendid Palace" kino blogeru pārstāve, Kultūras akadēmijas studente (izvirzīta no SIA "Rīgas nami" Pasākumu centra kinoteātra "Splendid Palace").

 

ANIMĀCIJAS FILMU PROJEKTU PREZENTĀCIJU LAIKI 24.03.2014.

 

LAIKS NR. FILMAS NOSAUKUMS STUDIJA REŽISORS PRODUCENTS

09:00 1 Aiz loga Lunohod Vladimir Leščiov Vladimir Leščiov

09:15 2 Marsietis Studija Lokomotīve Nils Skapāns Roberts Vinovskis

09:30 3 Baigie meli JetMedia Baņuta Rubess Inga Prauliņa

09:45 4 Vectēva kāzas Animācijas brigāde Ēvalds Lācis Māris Putniņš

10:00 5 Meža sargi Animācijas brigāde Māris Brinkmanis Māris Putniņš

10:15 6 Zaķu lielā diena Animācijas brigāde Dace Rīdūze Māris Putniņš

10:30-10:45 PĀRTRAUKUMS

10:45 7 Statuja

(Avārijas brigāde Eiropā) Animācijas brigāde Jānis Cimermanis Māris Putniņš

11:00 8 Tornis

(Avārijas brigāde Eiropā) Animācijas brigāde Jānis Cimermanis Māris Putniņš

11:15 9 Kā es atmetu smēķēšanu Krasivo Limited Jurģis Krāsons Jurģis Krāsons

11:30 10 Laiks iet Atom Art Ivo Briedis Ieva Vaickovska

11:45 11 Akmeņi manās kabatās Studija Lokomotīve Signe Baumane Roberts Vinovskis

12:00 12 Ābolrauša šūpuļdziesma Filmu studija RIJA Reinis Kalnaellis Vilnis Kalnaellis

 

SPĒLFILMU PROJEKTU PREZENTĀCIJU LAIKI 24.03.2014.

LAIKS NR. FILMAS NOSAUKUMS STUDIJA REŽISORS PRODUCENTS

13:20 1 Ausma Kompānija Hargla Laila Pakalniņa Laila Pakalniņa

13:40 2 Es esmu šeit Tasse Film Renārs Vimba Aija Bērziņa, Alise Ģelze

14:00 3 Romeo un Džuljeta Krukfilms Māris Martinsons Linda Krūkle

14:20 4 Nameja gredzens Platforma Aigars Grauba Aigars Grauba

14:40 5 Nāves ēnā Kaupo Jānis Vingris Jānis Vingris

15:00-15:20 PĀRTRAUKUMS

15:20 6 Tas, ko viņi neredz Ego Media Staņislavs Tokalovs Guntis Trekteris

15:40 7 Divas sievietes Jura Podnieka studija Vera Glagoleva Antra Cilinska

16:00 8 Eizenšteins Guanajuto Filmu studija Rija Pīters Grīnevejs Vilnis Kalnaellis

16:20 9 Senekas diena Studija Lokomotīve Kristijonas Vildziunas Roberts Vinovskis

 

DOKUMENTĀLO FILMU PROJEKTU PREZENTĀCIJU LAIKI 25.03.2014

LAIKS NR. FILMAS NOSAUKUMS STUDIJA REŽISORS PRODUCENTS

09:00 1 Laikmetīgā Vides filmu studija Dainis Kļava Uldis Cekulis

09:15 2 Šauliņas lidojošie mūki Vides filmu studija Žanete Skarule Uldis Cekulis

09:30 3 Deju laikmets Vides filmu studija Viktors Bukults Uldis Cekulis

09:45 4 Melleņu gari Fly For Film Astra Zoldnere Kaspars Braķis

10:00 5 Vēsā mierā Fly For Film Didzis Eglītis Kaspars Braķis

10:15 6 Es un Jumprava Platforma Arnis Kursītis Inga Prauliņa

10:30 7 Vētrā Skuba Films Sandijs Semjonovs, Gundars Reders Undīne Buka

10:45-11:15 PĀRTRAUKUMS

11:15 8 Rumba Kompānija Hargla Laila Pakalniņa Laila Pakalniņa

11:30 9 Viesnīca pie mammas Fenixfilm Una Celma Una Celma

11:45 10 Segvārds Vientulis NPGD Normunds Pucis Normunds Pucis

12:00 11 Jaunciema Tarzāns Anša Epnera studija AVE Ivars Zviedris Ivars Zviedris

12:15 12 Radio Anša Epnera studija AVE Ivars Zviedris Ivars Zviedris

12:30 13 Force Majeure. Rīga Mistrus Media Seleckis, Komers, Lozņica, Henkele, Stonis, Kilmi, Karlsens Antra Gaile

12:45 14 Misionāri Mistrus Media Zane Peneze Inese Boka-Grūbe

13:00 15 Bīstamie sakari. Krievijas maigā vara Mistrus Media Juris Pakalniņš Inese Boka-Grūbe

13:15-14:15 PĀRTRAUKUMS

14:15 16 A to B Rollerski Look at Riga Arnis Aspers Arnis Aspers

14:30 17 Pilsonis kino Finger Film Production Andis Mizišs Andis Mizišs

14:45 18 Inga dzird Elm Media Kaspars Goba Ieva Goba

15:00 19 Ļaujiet man runāt! Projekts Videoatmiņa Roberts Klimovičs Madara Māra Irbe

15:15 20 Mans mīļākais karš Ego Media Ilze Burkovska-Jacobsen Guntis Trekteris

15:30 21 Īvānos Ego Media Andrejs Verhoustinskis Guntis Trekteris

15:45 22 Tikai vīriešiem Fa Filma Juris Poškus Madara Melberga