RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

Nogaršo 70 alus šķirnes Latvijas alus festivālā

Nogaršo 70 alus šķirnes Latvijas alus festivālā
Foto: No bestourism.com
KRUSTTEVS.COM · 16.05.2012. 00:17

Alus šovi, stipro vīru sacensības, ārmsrestlinga turnīrs, degustācijas... Nebijusi izklaide Vērmanes dārzā Latvijas alus festivāla „Latviabeerfest 2012” laikā. Nepalaid garām! Alus festivāls notiks nākamās nedēļas nogalē, no 25. līdz 27.maijam.

 

Festivāla programma

 

25.maijā pasākumā uzstāsies Riču ģimene, notiks dažādas sporta aktivitātes, radošās darbnīcas bērniem, alus šovs, stipro vīru sacensības un ārmsrestlinga turnīrs, muzicēs grupas „Klaidonis” un „Zeļļi”, bet vakara noslēgumā varēs klausīties Latvijas Radio 2 Alus dziesmu konkursa koncertu. 25.maijā pulksten 17 plānota oficiālā festivāla atklāšana, kurā Rīgas iedzīvotājus un viesus uzrunās Rīgas vicemērs Andris Ameriks, atverot arī oficiālo festivāla simbolu - 100 litru alus mucu.

 

Arī 26.maijā ir plānotas radošās darbnīcas bērniem, rīta cēlienā uzstāsies bērnu vokālā grupa „Dzeguzīte”, norisināsies stipro vīru sacensības, uzstāsies „Tirkīza zilais zemes koris”, notiks alus viktorīnas, ielu vingrotāju „Limitless Workout” šovs, un vakarā, kā ierasts, koncertu programma.

 

27.maijā varēs baudīt „D11 blues band” un Ginta Žilinska trio uzstāšanos, Karaliskā improvizācijas teātra sniegumu, notiks līnijdeju priekšnesumi ar skatītāju iesaistīšanos, dziedās grupa „Karakums”. Notiks arī nu jau par tradīciju kļuvušais konkurss „Miss Beerfest 2012”, kuru šogad vērtēs īpaši uzaicināta žūrija. Vakarā notiks arī svinīgais noslēguma pasākums ar apbalvošanu.

 

„Latviabeerfest 2012” šogad būs pārstāvētas vairāk kā 70 alus šķirnes, un pasākuma norises laikā tiks piedāvāta arī kvalitatīva atpūtas programma gan lieliem, gan maziem. Jau ziņots, ka festivālā piedalīsies Latvijas alus darītāji un ārzemju alus zīmoli, kas sastopami Latvijas tirgū. Dalību festivālā jau pieteikuši vairāki Latvijas tirgū esošie Vācijas alus zīmoli, kuri Vērmanes dārzā veidos īpašu vācu alus ielu.

 

Alus festivāla laikā notiks arī starptautiskais alus šķirņu konkurss, kurā piedalīsies Latvijas tirgū pārstāvētie ārzemju zīmoli.

 

Pie visa iepriekšminētā atliek vien piebilst, ka pārmērīga alkohola lietošana var kaitēt veselībai.