RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

Rokenrola stilā Valdis Kalnozols atklāj jauno restorānu Rockin Papas

Rokenrola stilā Valdis Kalnozols atklāj jauno restorānu Rockin Papas
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 04.07.2014. 15:39

Jūrmalā atklāts Valdim Kalnozolam piederošais tematiskais restorāns “Rockin' Papas”. Neskatoties uz mainīgajiem laika apstākļiem, ieradās prāvs pulks ar sveicējiem, lai suminātu Kalnozolu ģimeni. Bez restorāna atklāšanas svētkiem, viesus gaidīja vēl viens patīkams pārsteigums – Valdim un Kristīnei Kalnozoliem gaidāms ģimenes pieaugums, līdz ar to Valdis Kalnozols sesto reizi kļūs par tēvu.

 

Viesu un apsveicēju vidū bija Latvijā pazīstamas personas – Saeimas deputāts Jānis Dombrava, sabiedrības dāma un skaistumkonkursu rīkotāja Elita Drāke, dziedātāja Laura Raila, kinorežisors Viesturs Alksnītis, aģentūras Mis Latvija vadītāja Inta Fogele, uzņēmēja Ita Zālīte ar kungu, Rīgas Brasas policijas iecirkņa šefu Normundu Gailīti. Pasākumā piedalījās arī Valda Kalnozola trīs jaunākās atvases.

 

“Nevienam nav noslēpums, ka esmu būvnieks, tāpēc man patīk atjaunot ēkas un viena no prioritātēm ir rūpes par sakoptu vidi valstī. Tieši tāpēc atjaunoju grilbāru “Lighthouse”, kas, pirms mūsu iesaistīšanās, būtībā knapi vilka dzīvību. Tikai ar Kalnozolu ģimenes iniciatīvu tas atdzima kā fēnikss no pelniem. Tieši tāda ir mana misija šeit, “Rockin' Papas” restorānā – mums vajadzēja atgriezt mājīgumu un iedvest dzīvību, kas pamazām sāka dzist. Arī tas ir paveikts! Tomēr to es nevarētu izdarīt bez ģimenes atbalsta,” stāsta Valdis Kalnozols.

 

Restorāna virtuves galvenais ģenerālis jeb šefpavārs ir Aleksandrs Pasešņikovs, kurš ir arī 50% akciju īpašnieks. Tieši viņš nodrošina restorāna virtuves darbību un korelēšanu starp eiropeiskās un ASV virtuves noslēpumiem. Savukārt par dzērieniem rūpējas vieni no labākajiem Jūrmalas bārmeņiem, kuri gatavo eksotiskus kokteiļus, tostarp atspirdzinošus dzērienus, veldzējot ikviena apmeklētāja slāpes.

 

Jau ziņots, ka uzņēmējs Valdis Kalnozols pārdeva sev piederošās akcijas uzņēmumā SIA “LH Terase”, kam pieder grilbārs “Lighthouse” Jūrmalā, Majoros. Darījuma finansiālā puse netiek atklāta, tomēr uzņēmējs atzīst, ka akcijas pārdotas ar 17% investīciju atguvi.

 

Jaunais restorāns atrodas viesnīcas “Rockin' Papas” 100 kvadrātmetru plašajās telpās un vienlaikus spēj uzņemt 70 cilvēkus – 40 restorāna zālē, bet 30 āra terasē. Tas atrodas tikai 50 metru attālumā no saulainās un smilšainās pludmales Bulduros – Bulduru prospektā 30. Tur ikvienu gaida oriģinālās tematikas viesnīcas numuri ar burvīgu atmosfēru – te jūtams spilgtu pagājušā gadsimta mūzikas un kino industrijas personību gars. Elviss Preslijs, Merilina Monro, Čārlijs Čaplins, "The Beatles", Bobs Mārlijs, Maikls Džeksons un Frenks Sinatra – šīs pasaules šovbiznesa ikonas ir galvenie mājīgo istabu tēli, kuru personības un laika valdzinājumu ikviens var izbaudīt, apmetoties viesnīcā “Rockin' Papas”.