RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

Jaunā vilņa konkursanti un organizatori ieradušies Rīgā

Jaunā vilņa konkursanti un organizatori ieradušies Rīgā
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 14.07.2014. 11:52

Agri sestdienas rītā „Origo Summer Stage” (www.summerstage.lv) organizatori Rīgā, Stacijas laukumā, pie t/c „Origo” sagaidījuši starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa „Jaunais vilnis 2014” ģenerāldirektoru Aleksandru Rumjancevu, galveno režisoru Aleksandru Revzinu un konkursa dalībniekus.

 

Šajā gadā konkursā piedalīsies 16 konkursanti no 13 valstīm - Armēnijas, Gruzijas, Vācijas, Izraēlas, Itālijas, Kazahstānas, Kirgizstānas, Latvijas, Lietuvas, Moldovas, Krievijas, Ukrainas un ASV.

 

Konkursa dalībnieki nofotografējās uz deviņus metrus platā interaktīvā un izglītojošā dizaina objekta “Saules pulkstenis – Origo Universi”, kas rāda virzienus uz lielākajām Eiropas kultūras galvaspilsētām.

 

"Mums ir ļoti patīkami, ka arī šogad mūs tik viesmīlīgi uzņem "Origo" un rīdzinieki. Ir patīkami šeit būt un priecājamies, ka beidzot esam ieradušies viesmīlīgajā Latvijā. Novēlu visiem priecīgus svētkus un, lai šīs sešas konkursa dienas ir neaizmirstamas. Es zinu, ka ir cilvēki, kas ierodas Jūrmalā tieši uz šo pasākumu - gan pasaules slavenības, gan Krievijas estrādes zvaigznes, kā arī daudzi festivāla pielūdzēji," ierodoties Rīgā, norādīja konkursa ģenerāldirektors Aleksandrs Rumjancevs.