RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

Piektajā raidījumā „Eksperti dīvānā” piedalīsies mūziķis Gacho

Piektajā raidījumā „Eksperti dīvānā” piedalīsies mūziķis Gacho
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 10.12.2014. 14:13

Šovakar, plkst.19:15, jau piektajā Latvijas televīzijas (LTV1) raidījumā „Eksperti dīvānā” piedalīsies arī latviešu hiphopa mākslinieks - dziedātājs Gacho, kurš kopā ar pārējiem dalībniekiem skatīsies spilgtākos pagājušās nedēļas raidījumus.

 

 

Šoreiz dalībnieki vērtēs:

  • Pārraides „Dzīvnieki - profesionāļi” video par kungu ar neierastu mājdzīvnieku - mežacūku
  • Raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”
  • „Sporta studijas” īsfilmu par lepnumu Latvijas sportā - hokejistu Zemgusu Girgensonu
  • Bērnu raidījumu „Zili brīnumi”
  • LTV Kultūras ziņu sižetu par Rīgas robežzīmi un diskusiju ap garumzīmi
  • Interviju ar mācītāju Juri Rubeni raidījumā „Viens pret vienu”
  • Bērnu erudīcijas spēli „Gudrs un vēl gudrāks”

 

Tieši jauniešu erudīcijas spēle „Gudrs un vēl gudrāks” raidījuma „Eksperti dīvānā” dalībniekiem sagādās vislielākās galvassāpes un izrādīsies īsts „cietais rieksts”, jo eksperti nespēj atbildēt gandrīz ne uz vienu skolēniem uzdoto jautājumu.

 

Par visnoderīgāko un izzinošāko pārraidi dalībnieki atzīs raidījuma „Aizliegtais paņēmiens” veidoto materiālu par Latvijā audzētajām vistām. Vecākā raidījuma dalībniece Antonija no Mārupes norādīs, ka šāda veida izglītojoši raidījumi ir ļoti noderīgi: „Labi, ka ir tādas pārraides. Citādāk mēs tik bieži dzīvojam mītu varā, šādi raidījumi parāda patiesību un ar dažādu eksperimentu palīdzību palīdz ieraudzīt „īsto bildi”.”.

 

Dalībniekus sajūsminās arī redzētie eksperimenti bērnu raidījumā „Zili brīnumi”, tieši šī pārraide saņems vislielāko „Eksperti dīvānā” atzinību.

 

Savstarpējās diskusijas rosinās Kultūras ziņās rādītais sižets par Rīgas zīmi un uz tās izvietotās sirds nomaiņu pret garumzīmi - dalībniekiem būs diezgan atšķirīgi viedokļi par to vai Rīgas robežzīmēm bija jāatgriež garumzīmes.

 

Vissmieklīgākā pārraide izrādīsies „Dzīvnieki profesionāļi” - filma par kādu vācu kungu, kurš savās mājās izvēlējies turēt diezgan interesantu mājdzīvnieku - sarainu cūku.

 

Atgādinām, ka izklaidējošo raidījumu „Eksperti dīvānā” var vērot katru trešdienu, plkst.19.15, LTV1. Raidījumā piedalās septiņas dažāda vecuma draugu kompānijas un ģimenes - ierindas skatītāji, lai katru nedēļu vērtētu Latvijā pieejamo televīziju populārākos raidījumus.