RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

Ziņu aģentūra Leta triumfē Klondaika rīkotajā mediju kausā biljardā

Ziņu aģentūra Leta triumfē Klondaika rīkotajā mediju kausā biljardā
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 27.02.2015. 16:32

Vakar, 26. februāra vakarā Latvijas mediju pārstāvji pulcējās izklaides un atpūtas vietā “Klondaika” (Rīgā, Merķeļa ielā 3), lai noskaidrotu spēcīgāko un precīzāko mediju komandu biljardā. Šoreiz saviem pretiniekiem nekādas cerības neatstāja ziņu aģentūra “Leta”, tās abām komandām iekļūstot finālā.

 

Mediju kausa izcīņā biljardā kopumā piedalījās 8 mediju komandas. Izspēles kārtība bija pēc “divmīnusu” sistēmas, kas komandām pat pēc viena zaudēta mača ļāva turpināt ceļu uz uzvaru. Katrs raunds ilga līdz diviem uzvarētiem freimiem vai 30 minūtēm, tāpēc ilga tēmēšana nebija iespējama – viss bija jādara ātri, operatīvi un precīzi.

 

“Esam ļoti gandarīti, ka mediji spēja izbrīvēt laiku savā aizņemtajā ikdienā, lai piedalītos šajā turnīrā. Redzot gan pašu spēlētāju iesaisti sacensību norisē, gan spriedzi, esmu pārliecināta, ka šāda veida sacensības kļūs par tradīciju, laiku pa laikam pulcējot mediju pārstāvjus pie mūsu biljarda galdiem,” stāsta izklaides un atpūtas vietas “Klondaika” mārketinga speciāliste Agnese Puriņa.

 

Jau uzreiz pēc turnīra atklāšanas – spriedze jūtami pieauga, un komandas nekautrējās ar dažādiem paņēmieniem psiholoģiski ietekmēt savus pretiniekus. Ar turnīra „drudzi” vislabāk tika galā abas ziņu aģentūras “Leta” komandas. Saspringtā finālmačā uzvarēja Olafs Kublinskis un Kaspars Nordens, kas visa turnīra laikā saglabāja aukstasinību un precizitāti, pārspējot Oskaru Ķenci un Guntaru Grīnumu, tādējādi revanšējoties saviem oponentiem par zaudējumu turnīra sākuma stadijā.

 

Savukārt portāla “DELFI” duets – Uldis Strautmanis un Egita Pandare, ierindojās godpilnajā trešajā vietā. Par saspringtu spēļu trūkumu viņi nevarēja sūdzēties – gandrīz katra spēle ar viņu piedalīšanos noslēdzās ar rezultātu 2:1. Cīņā par vietu finālā, pēc uzvarēta pirmā raunda, viņiem nācās piekāpties nākošo turnīru uzvarētāju priekšā. Taču, ceļā pēc bronzas godalgas, viņi uzvarēja principiālajā Latvijas mediju El Classico! Ar rezultātu 2:1 tika pārspēts otrs pašmāju mediju gigants – portāls “TVNET”, ko šovakar pārstāvēja Jurģis Baumanis un Aleksandrs Ovsjanņikovs, kuri turnīrā ierindojās 5. vietā.

 

Starp abiem lielajiem portāliem ielauzās “Viasat Sport Baltic” krāsas pārstāvošais Aivars Zahārovs, izcīnot 4. vietu. Savukārt sekojošajās vietās ierindojās attiecīgi “Rīga TV24”, “Focus.lv” un “VIPI.lv / Slavenibas.lv / Krusttevs.com” apvienotā komanda. Balvu fondu nodrošināja izklaides un atpūtas vietas “Klondaika”, restorānu tīkls “Tex-Mex” un spēļu tirgotava “Games 4 You”. Savukārt pirmo trīs vietu ieguvēji savā īpašumā ieguva arī īpašos Klondaikas kausus un degvīnu “Klondaika VODKA”.

 

Kā zināms, visā Latvijā notiek starptautiskais biljarda turnīrs „Klondaikas kauss’’, kas tiek izspēlēts trīs posmos – pirmais posms norisinās no 1. janvāra līdz 24. maijam izklaides un atpūtas vietās “Klondaika” Rīgā, Valmierā, Alūksnē, Jūrmalā Daugavpilī, Rēzeknē, Liepājā, Ventspilī, Kuldīgā, Salaspilī, Dobelē un Talsos. Katrā atlases turnīrā tiek noskaidroti trīs labākie biljarda spēlētāji no katras struktūrvienības jeb turnīra norises vietas, kuri kvalificēsies reģionu pusfinālam – šī atlases kārta notiks no 24. maija līdz 31. jūnijam. Savukārt finālam, kas notiks Rīgā, 6. jūlijā, kvalificēsies 3 labākie spēlētāji, vērtējot pusfināla rezultātus un cīnīsies par 2000 eiro vērto balvu fondu. Vairāk informāciju par starptautisko biljarda turnīru “Klondaikas kauss” var atrast www.klondaika.com un www.facebook.com/Klondaika