RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

Latvijā viesosies viens no pasaulē atzītākajiem bārmeņiem Tims Eteringtons-Džadžs

Latvijā viesosies viens no pasaulē atzītākajiem bārmeņiem  Tims Eteringtons-Džadžs
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 20.03.2015. 18:26

Nākamnedēļ, 25. martā, pirmo reizi Rīgā pēc īpaša PRIKE Latvija uzaicinājuma viesosies viens no pasaulē atzītākajiem bārmeņiem, zīmoluDiageo Reserve un Bulleit Frontier Bourbon globālais vēstnieks Tims Eteringtons-Džadžs (Tim Etherington-Judge). Džadžs vadījis apmācības bārmeņiem visā pasaulē, kā arīneskaitāmiem bāriem palīdzējis attīstīt klientu apkalpošanu un servisu līdz pasaules izcilāko bāru līmenim. Eksperts Latvijā ieradīsies, lai dalītos pieredzē un vadītu meistarklases Latvijas labākajiem bārmeņiem.  

 

Tima Džadža vizīte norisināsies pasaules vadošo alkoholisko zīmolu turētāja Diageo izveidotās programmas Bar Academy ietvaros. Starptautiski atzītais dzērienu miksēšanas eksperts Latvijas bārmeņus izglītos par dažādiem alkoholisko dzērienu veidiem, to pagatavošanu un kvalitatīvu pasniegšanu, kā arī izvērtēs viņu profesionālo sagatavotību un iespējas tuvākajos gados veiksmīgi startēt pasaules prestižākajā konkursā bārmeņiem – Diageo World Class.

 

Diageo World Class sacensības ir augstākā līmeņa konkurss, kura dalībniekiem nepieciešams demonstrētne tikai apjomīgas teorētiskās zināšanas, bet arī izcilu kokteiļu jaukšanas meistarību. Ne velti tiek uzskatīts, ka uzvara Diageo World Class ir jebkura bārmeņa sapnis – pavisam droši var apgalvot, ka tas ir prestižākais apbalvojums, ko bārmenis var iegūt savas karjeras laikā. Tima Džadža vadītās meistarklases uzskatāmas par ļoti nopietnu sagavošanās un profesionālo prasmju izvērtēšanas posmu Diageo World Class sacensībām.

 

“Pēdējo gadu laikā Latvijā ievērojami uzplaukusi kokteiļu jaukšanas un pagatavošanas kultūra, savukārtLatvijas bārmeņi uzskatāmi par ļoti perspektīviem un daudzsološiem kokteiļu meistariem. Viņi ir uz izaugsmi un panākumiem orientēti, tāpēc nevaru vien sagaidīt, kad varēsim kopā darboties aiz bāra letes un redzēt, uz ko īsti profesionāļi ir spējīgi,” stāsta kokteiļu jaukšanas eksperts Tims Eteringtons-Džadžs.

 

Starptautiski atzītā stipro alkoholu eksperta Tima Džadža vizīte Latvijā ir unikāls notikums – šāda mēroga pieredzes apmaiņas pasākumi gan Latvijā, gan visā Baltijā ir ļoti liels retums un nenovērtējama pieredze ikvienam bārmenim. Tima Džadža viesošanos unmeistarklases Rīgā tikai īpaši aicinātiem viesiem organizē PRIKE Latvija – luksus klases alkoholisko dzērienu zīmolu ražotāja Diageo oficiālais pārstāvis Latvijā.

 

Tims Džadžs meistarklašu dalībniekus iepazīstinās arī ar Diageo Reserve ražotajiem produktiem – tādiem pasaulē iecienītiem alkoholisko dzērienu zīmoliem kā Johnnie Walker, Tanqueray, Zacapa, Don Julio, Ketel One, Ciroc, Grand Marnier, Bulleit Bourbon, kā arī plašu Single Malt viskiju klāstu – Lagavulin, Talisker, Singleton, Cardhu, Caol Ila, Dalwhinnie, Glenkinchie un Oban.