RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

Ar plašu svētku programmu ieskandinās gadskārtējās Lieldienu svinības t/c „Dole”

Ar plašu svētku programmu ieskandinās gadskārtējās Lieldienu svinības t/c „Dole”
Foto: Ekrānšāviņš no interneta
KRUSTTEVS.COM · 02.04.2015. 13:44

Šā gada 3.aprīlī t/c “Dole” tradicionāli aicina uz kopīgām Lieldienu svinībām – dziesmas, dejas, rotaļas, radošās darbnīcas, kā arī trušu izstāde un citas aizraujošas svētku izklaides priecēs ikvienu apmeklētāju.

 

T/c „Dole” menedžere Liene Karpova stāsta, ka Lieldienu svinības t/c „Dole” ir kļuvušas par ikgadēju tradīciju – “Patiess prieks, ka apkārtējiem iedzīvotājiem un tirdzniecības centra apmeklētājiem T/c ”Dole” svētku svinēšanas tradīcijas kļuvušas par iemīļotu notikumu un tiek gaidītas ar prieku. Gadskārtēji neesam aizmirsuši arī par košākajiem svētkiem – Lieldienām, kuras šogad atzīmēsim ziedu krāsās. Pasākuma vadītājs Pļavas tauriņš kopā ar mazākajiem apmeklētājiem dziedās, dejos un ies rotaļās, bet lielākiem svētku svinētājiem būs iespēja sacensties olu ripināšanā un aplūkot trušu izstādi. Ne velti mūs dēvē par „Ķengaraga mazo kultūras centru”, arī šogad ar plašo svētku programmu cenšamies sagādāt prieku apkārt dzīvojošajām ģimenēm.”

 

Lielajā piektdienā t/c „Dole” telpās visas dienas garumā apmeklētājus priecēs krāšņi priekšnesumi un daudzveidīgas aktivitātes kā lieliem, tā maziem. No plkst. 13:00 – 15:00 svētku jampadraci vadīs pasākuma vadītājs Pļavas tauriņš, kuram līdzi ieradīsies mazie dziedošie un dejojošie mākslinieki. Pasākuma programma piedāvās gan hip-hop deju priekšnesumus, gan bērnu ansambļa un mazo solistu uzstāšanos. Radošu aktivitāšu piekritējus priecēs papīra tulpju un kreppapīra rožu darbnīca Ziedu laumiņu pavadībā.

 

Tāpat svētkos neizpaliks tradicionālās olu ripināšanas sacensības un Lieldienu rotaļas, bet īpašu pārsteigumu sagādās „Lauku sēta”, kurā no plkst. 10:00 – 18:00 būs apskatāmi daži no mājdzīvniekiem – truši, vista, gailis, kazlēns un jēriņš. Varbūt būs vēl kāds Lauku sētas iemītnieks.

 

Visas pasākuma aktivitātes ir bez maksas.