Erots 2020
RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

Dubaijā plāno būvēt zemūdens viesnīcu

Dubaijā plāno būvēt zemūdens viesnīcu
Foto: No interestingfoto.com.
KRUSTTEVS.COM · 25.05.2012. 00:13

Dubaija, kas līdz šim ne reizi vien izcēlusies ar savādiem, taču ļoti radošiem arhitektūras risinājumiem, gājusi vēl soli tālāk un plāno būvēt īpaša koncepta viesnīcu, kuras viesi varēs izbaudīt ainavu ne tikai virs, bet arī zem Persijas līča ūdens līmeņa – viesnīcu „Water Discus”.

 

Kā ziņo vietne askmen.com, centrālā torņa, kurā atrodas lifta šahta, virsotnē iecerēts helikopteru nolaišanās laukums, āra baseins un restorāns. Savukārt 20 stāvus zemāk viesi varēs iekārtoties numuriņā jūras dzelmē ar skatu uz pavisam dabisku jūras dzīvi, kā visos numuros.

 

Foto: worldarchitecturenews.com

 

Plānotajā viesnīcā, kurā plānots izveidot 21 numuriņu, viesi varēs ne tikai nakšņot „zem ūdens”, bet arī nodoties aktīvai atpūtai niršanas centrā, doties izbraukumā ar nomātiem zemūdens braucamajiem, izbaudīt spa jaukumus, skatu uz dārzu (domājams, virs ūdens) un ne tikai.

 

Foto: instash.com

 

Par modernās izklaides cenām pagaidām netiek runāts, taču askmen.com atgādina, ka iepriekš pirms līdzīgas ieceres īstenošanas tāme sasniedza 300 miljonus sterliņu mārciņu, un projekts tika „noglabāts skapī”.