RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

“Klondaika” nodibina “Latvijas Beer Pong Federāciju”

“Klondaika” nodibina “Latvijas Beer Pong Federāciju”
Foto: Ekrānšāviņš no interneta
KRUSTTEVS.COM · 21.05.2015. 09:39

Lai veicinātu studentu un alus cienītāju netradicionālās galda spēles “Beer Pong” popularitāti Latvijā, izklaides un atpūtas vietu tīkls “Klondaika” nodibinājis “Latvijas Beer Pong Federāciju”. Līdz ar biedrības izveidi, pirmo reizi Latvijas vēsturē “Beer Pong” spēlei tiek radīts formāls ietvars, kas ļauj organizēt ne tikai nacionāla līmeņa, bet arī starptautiska mēroga “Beer Bong” sacensības atbilstoši pasaules praksei.

 

Viens no federācijas pirmajiem paveiktajiem darbiem ir uzsāktās sarunas par starptautisku sacensību norisi Latvijā. Konceptuāls apstiprinājums saņemts gan no “Pasaules Beer Pong federācijas” (WSOBP), kas ir vadošā “Beer Pong” organizācija pasaulē, gan no “Eiropas Beer Pong federācijas” (ESOBP) par kvalifikācijas satelītturnīru organizēšanu Rīgā.

 

“Latvijā “Beer Pong” popularitāte lēnām uzņem apgriezienus, laužot stereotipus par to, ka tā ir izklaide tikai studentiem. To pierāda mūsu pašu organizētais “Beer Pong” čempionāts, kas patlaban notiek izklaides un atpūtas vietu tīklā “Klondaika” visā Latvijā,  pulcējot lielu dalībnieku skaitu, pie tam – pārstāvētas ir dažādas vecuma auditorijas. Tieši tāpēc izlēmām dibināt federāciju, ar mērķi pakāpeniski attīstīt un izkopt šīs izklaidējošās spēles tradīcijas arī Latvijā, jo esošā sacensību rīkošanas prakse rāda, ka “Beer Pong” spēle kļūst aizvien populārāka un dalībnieku meistarības līmenis aug ar katru sacensību posmu,” stāsta izklaides un atpūtas vietu tīkla “Klondaika” mārketinga direktors Aleksejs Krivcuns.

 

Jūnijā sākumā, svinīgi atzīmējot “Latvijas Beer Pong Federācijas” dibināšanu, tiks rīkots unikāls, Latvijā līdz šim vērienīgākais, “Beer Pong” turnīrs, uz kuru pulcēsies dalībnieki no visas Latvijas, lai cīnītos par labākā “Beer Pong” spēlētāja titulu.