RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

Anna Rozīte aicina kļūt par kalendāra modeli

Anna Rozīte aicina kļūt par kalendāra modeli
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 21.08.2015. 16:22

Televīzijas projektu un pasākumu vadītāja Anna Rozīte izsludinājusi pieteikšanos modeļu kastingam, kurā jebkurai Latvijas meitenei ir unikāla iespēja kļūt par modes fotogrāfa Arkādija Gluhih ekskluzīvā modes kalendāra “Grand Look Calendar 2016” modeli.

 

“Mēs vēlamies izaicināt stereotipus par to, kas ir mūsdienu mode un skaistums. Tāpēc šī gada kalendārā starp jau atzītām Latvijas modelēm būs arī sievietes, kuras gatavas pierādīt – ikviena sieviete ir skaista,” saka kalendāra idejas autors, SIA “Grand Credit” valdes loceklis Maksims Mališko.

 

 

Atklātais kastings noris visas vasaras garumā un jau guvis vērā ņemamu atsaucību. Starp daudzajiem meiteņu pieteikumiem atrodamas arī sabiedrībā zināmas dāmas, kas gatavas pacīnīties par vietu kalendārā – skandalozā modele Linda Raklinska un sabiedrībā zināmā Samanta Priedīte.

 

“Modei un skaistumam, modernas un skaistas sievietes tēlam dažādos laikos ir bijuši atšķirīgi etaloni. Tomēr izpratne par sievietes skaistumu visos laikos ir cieši saistīta ar modes atzīšanu un novērtēšanu. Tāpēc arī mēs kalendāram “Grand Look Calendar 2016” kā skaistuma etalonam meklēsim atbildi uz jautājumu – kas 21.gadsimta otrajā desmitgadē ir skaistuma jēdziens,” stāsta modes fotogrāfs Arkādijs Gluhih.

 

Modes kalendārs 2016. gadam būs fotogrāfa Arkādija Gluhih un SIA “Grand Credit” trešais kopīgi veidotais kalendārs, kas ekskluzīvi pieejams ierobežotā tirāžā. Līdz šim veidotajos kalendāros bija redzamas Latvijā atzītas modeles. Taču šogad agrāko gadu tradīcija tiks lauzta, dodot iespēju jebkurai Latvijas sievietei rotāt kalendāra atvērumus mākslinieciskā augstās modes stilā. Pie kalendāra izveides strādās Latvijā atzīti stilisti, frizieri, vizāžisti un Latvijas apģērbu dizaineri radošās komandas – stilistes Patricijas Mihaiļukas (PM looks), vizāžistes Jūlijas Mongolkas, frizieres Marijas Elkinas un fotogrāfa Arkādija Gluhih - vadībā.

 

 

Foto modeļu atlase noris visas vasaras garumā un guvusi milzu atsaucību Latvijas daiļā dzimuma pārstāvju aprindās, vēl vairāk – uz modeļu atlasi pieteikušies arī vīrieši! Nekas gan nav nokavēts, meitenes aicinātas pieteikties modeļu atlasei līdz pat 31.augustam, iesūtot savus foto, un kontaktinformāciju, un informāciju par nodarbošanos un hobijiem e-pastā arkady@arkadygluhih.com. Dalībnieču labākie foto tiek publicēti Arkādija Gluhih mājas lapā un trīs meitenes iegūs ekskluzīvu iespēju piedalīties projektā – nokļūt kalendāra lappusēs līdzās Latvijas labākajām modelēm.