RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

Fotogrāfs Mārtiņš Plūme aicina kļūt par erotiskā kalendāra “GMG GOLD 2016” modeli

Fotogrāfs Mārtiņš Plūme aicina kļūt par erotiskā kalendāra “GMG GOLD 2016” modeli
Foto: Mārtiņš Plūme
KRUSTTEVS.COM · 17.09.2015. 01:53

Fotogrāfs Mārtiņš Plūme un izklaides un atpūtas vietu tīkls “Klondaika” aicina ikvienu Latvijas daiļā dzimuma pārstāvi piedalīties šā gada karstākajā projektā – ekskluzīvā kalendāra “GMG GOLD 2016” tapšanā.

 

“Pikantas fotosesijas, lieliska atmosfēra, mediju uzmanība – to visu varēs izbaudīt tās divpadsmit laimīgās meitenes, kuras kļūs par erotiskā kalendāra “GMG GOLD 2016” modelēm. Par šo kalendāru runās visu 2016. gadu, un ikvienai Latvijas dāmai ir lieliska iespēja būt par daļu no tā. Iespējams, kādai tas būs sen lolota sapņa piepildījums, bet kādai – sākums modeles karjerai,” saka izklaides un atpūtas vietu tīkla “Klondaika” mārketinga direktors Aleksejs Krivcuns.

 

“Korporatīvo kalendāru veidošana ir ne tikai liels izaicinājums, bet arī interesants piedzīvojums. Uzņēmumu prasības atšķiras, tāpēc katra kalendāra radīšana palīdz paplašināt savu profesionālo redzējumu, ļaujot uz it kā vienādām lietām palūkoties no dažādiem rakursiem,” atzīmē kalendāra fotogrāfs Mārtiņš Plūme.

 

Lai kļūtu par erotiskā kalendāra modeli – pretendentēm līdz 28. septembrim ir nepieciešams nosūtīt uz e-pastu pluume@pluume.lv vismaz piecas savas fotogrāfijas (pilnā augumā), papildus norādot vārdu/uzvārdu, kā arī savu kontaktinformāciju. Visas fotogrāfijas tiks izvietotas sociālā vietnē Facebook, kur ikviens lietotājs varēs nobalsot par viņaprāt skaistāko meiteni. 12 laimīgās kalendāra modeles tiks noskaidrotas kombinētajā Facebook un žūrijas balsojumā.

 

Katrs erotiskā kalendāra “GMG GOLD 2016” mēnesis būs veltīts kādam no projekta autora – holdinga SIA “General Managing Group” (GMG) – piederošajiem zīmoliem – piemēram, izklaides un atpūtas vietu tīklam “Klondaika”, restorānu tīklam “Tex-Mex”, spēļu tirgotavai “Games 4 You”, banketu organizatori “Banketērija” u.c.