RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

Kventina Tarantino jaunākās filmas "Pretīgais 8nieks" pirmizrāde!

Kventina Tarantino jaunākās filmas
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 07.01.2016. 10:09

Visiem ir zināms teiciens „Kā jauno gadu sāksi, tā pavadīsi”, tāpēc arī Kinoblogeri ir nolēmuši gadu sākt uz daudzsološas nots, kas, cerams, nozīmēs to, ka arī viss 2016. gads tiks pavadīts lielisku filmu pārbagātībā. Janvāris sev līdzi ir atnesis kādu patiešām gaidītu kino „gardumu” – Kventina Tarantino jaunāko veikumu „The Hateful Eight”. Daudz netrūka, lai šī filma vispār skatītājiem ietu gar degunu pēc skaļās un skandalozās scenārija noplūšanas internetā, bet beigu beigās Kventins tomēr nolēma, ka stāsts ir pelnījis nonākt uz lielā ekrāna:

 

ASV pēc Pilsoņu kara. Leģendārais mednieks par atlīdzību Džons Ruts konvojē noziedznieci Deiziju uz Redroku, lai tur viņai spriestu tiesu par slepkavību. Pēc tam, kad, satiekot vēl dažus ceļiniekus, viņus pārsteidz sniega vētra, kompānijai nākas meklēt patvērumu meža būdā, kur viņus jau sagaida visai raiba sabiedrība vēl četru cilvēku sastāvā. Pamazām rodas aizdomas, ka šī tikšanās nav bijusi nejauša un katram no astotnieka ir savi, pavisam nopietni iemesli šeit atrasties.

 

Kventins Tarantīno intervijās vairākkārt ir teicis, ka savā karjerā plāno uzņemt tikai 10 filmas, un šis zīmīgais skaitlis tuvojas vēja spārniem, tāpēc katra Tarantino filma ir notikums. Šāda filma nebūtu iedomājama bez fantastiska aktieru sastāva, un, lai nu kurš, bet Kventins māk tādu sagādāt – filmā redzēsim Tarantino biežāko kino kompanjonu Semjuelu L. Džeksonu, Kurtu Raselu, Dženiferu Džeisoni Lī, Timu Rotu, Maiklu Madsenu, Brūsu Dernu un daudzus citus. Mūziku filmai ir sarakstījis neviens cits kā leģendārais Enio Morikone!

 

Filmu tās īpašajā 70mm versijā, diemžēl, Latvijā neredzēsim, bet tas ir labs iemesls uzzināt, kas tad tas ir par zvēru, un kas tam ir vēderā - tam būs veltīta pirmsfilmas prezentācija. Bet sadarbība ar Cēsu Alu nesīs dzeramus gardumus pirmizrādes apmeklētājiem - tieši tā, filmu legāli (!) skatīsimies pirmie Latvijā, jau 6. janvārī, 20:30!

 

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/234918/

Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1642691586005669/

 

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!