RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Baudas & izpriecas

Velomaratona parādē pulcēsies modīgākie velobraucēji

Velomaratona parādē pulcēsies modīgākie velobraucēji
Foto: No sponsorking.lv.
KRUSTTEVS.COM · 29.05.2012. 10:48

Šo svētdien, 3.jūnijā, pulksten 14.30 11.novembra krastmalā „Tele2” Rīgas velomaratona ietvaros tiks dots starts Parādes braucienam, kurā pulcēsies krāšņākie un atraktīvākie velomīļi. Ikviens interesents tiek aicināts pieteikt savu vai komandas dalību parādē, lai velomaratona skatītājus klātienē un pie televizoru ekrāniem pārsteigtu ar savu unikālo, radošo vai citādi neierasto tērpu un pretendētu uz dažādām balvām.

 

Kā informē pasākuma organizatori, parādes brauciena dalībnieku tērpus vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs tādas Latvijā pazīstamas modes un stila pārzinātājas, kā TV raidījumu vadītāja Ketija Dombrovska, modes dizainere Agnese Narņicka, dejotāji Viola Abramova un Rihards Mailītis un citi.

 

Stilīgākie parādes braucēji pretendēs uz balvu - kādu no diviem „Samsung Galaxy” mini viedtālruņiem. Paredzēta arī balva atraktīvākajam kolektīvam.

 

Parādes brauciena dalībnieki veiks Ģimenes distances maršrutu 15,7 km garumā - pa Krasta ielu, pāri Dienvidu tiltam un atpakaļ pa Mūkusalas ielu zem Akmens tilta, pāri Vanšu tiltam. Finiša taisne būs pie Prezidenta pils.

 

Visi interesenti - gan komandas, gan individuāli braucēji tiek aicināti pulcēties pusstundu pirms starta 11.novembra krastmalā pie starta koridoriem, iepriekš piesakot savu dalību uz e-pastu: rita@velo.lv.

 

Kopumā velomaratons notiks trīs distancēs - aktīviem riteņbraucējiem piemērotajā Credit24 Sporta distancē (83 km), Tautas distancē (31,4 km) un Ģimenes braucienā (15,7 km). Aizsargķivere dalībai visās distancēs, kā arī Parādes braucienā ir obligāta.