RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Lasāmviela

Ceļu pie lasītājiem uzsāks erotiskais supergrāvējs „Greja piecdesmit nokrāsas”

Ceļu pie lasītājiem uzsāks erotiskais supergrāvējs „Greja piecdesmit nokrāsas”
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 09.09.2012. 17:54

12. septembrī 17:00 SexyStyle fantāziju apģērbu un aksesuāru veikala telpās Brīvības ielā 47 (ieeja no Lāčplēša ielas) ar ugunīgās dziedātājas Samantas Tīnas erotisko dziesmu repertuāru tiks atklāta grāmatas „Greja piecdesmit nokrāsas” prezentācijas ballīte.

 

Skandalozā grāmata „Greja piecdesmit nokrāsas” jau pārdota vairāk nekā 30 miljonos eksemplāru 37 valstīs. Daudzviet pasaulē tā ir aizliegta, dažas organizācijas gatavojas grāmatu sadedzināt raganu sārtā, tomēr cilvēki to turpina lasīt. Tādu ažiotāžu pasaule nav piedzīvojusi kopš Dena Brauna romāna „Da Vinči kods” laikiem.

 

Aicināts ikviens, kas sasniedzis 18 gadu vecumu. Pasākuma programmā paredzētas saistošas seksologa Artūra Šulca, psihoterapeites Ainas Poišas un radiogeišas Ievas Adamss refleksijas, diskusija par grāmatas „Greja piecdesmit nokrāsas” ietekmi uz demogrāfisko situāciju, kā arī dažādi pārsteigumi – Playboy abonementu loterija, pārsteiguma dāvanas no SexyStyle, ekskursija „līdz galam”, un vēl…  Ikvienam ir iespējas piedalīties  Topless šovā – pirmajiem 30 drosmīgajiem, kas ieradīsies uz prezentāciju bez krekla (dāmām krūšturis pieļaujams) – tikai kaklasaitē – grāmata „Greja piecdesmit nokrāsas” bez maksas!