RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Lasāmviela

Veiksmes ceļveži no grāmatu plaukta

Veiksmes ceļveži no grāmatu plaukta
Foto: Publicitātes foto.
KRUSTTEVS.COM · 26.04.2012. 08:32

Lasi un vairo labklājību savā biznesā un ģimenē, uzlabo attiecības ar darba kolēģiem, sievasmāti un sievas draudzenēm! KRUSTTEVS.COM izvēlas TOP 5 grāmatas, kas sola palīdzēt ceļā uz panākumiem. Vai šīs grāmatas iedvesmos un mudinās uz jauniem sasniegumiem, varēsiet pārliecināties pēc to izlasīšanas.

 

1. Ja darbs ikdienā saistīts ar aktīvo pārdošanu, var noderēt grāmata „Pārdošanas Burvis”.Šī ir grāmata par „pārdošanu, kas nav pārdošana”. Par pārdevējiem, kas mīl savu darbu. Par klientiem, kas ir labākie draugi. Par mums pašiem un brīžiem, kad atklājam sevi no jauna. Iespējams, šī grāmata iedvesmos un mudinās uz aktīvu rīcību. Iespējams – tieši šeit atradīsiet savu veiksmes formulu, ieraudzīsi to ķēdes posmu, kas līdz šim bija palicis nepamanīts, un apgūsiet kādu no „burvestībām”, kas labas lietas padara par izcilām.

 

 

2. Gatavojies pārmaiņām savā biznesā? Ieskaties grāmatā „Apseglot pārmaiņu vējus”.

 

Stratēģiskā un pārmaiņu vadība. Šī grāmata domāta gan tiem, kuriem nepieciešamas pamatzināšanas par stratēģisko un pārmaiņu vadību, gan tiem, kuri vēlas aktualizēt savas zināšanas un salīdzināt mūsdienu vadzinības teorētiķu atziņas ar savu pieredzi. Grāmatā sniegts gan analītisks plašāk pazīstamo teorētisko atziņu pārskats, gan doti aktuāli Latvijas piemēri, tā mudinot lasītāju teorijas sasaistei ar praksi.

 

3. Veiksmes stāsti vienmēr iedvesmo uz paša panākumiem. Grāmata „Aivars Žimants: Ar skatu uz pasauli”.

 

Latvijas veiksmes stāsti. Latvijas veiksme stāstu  trešais izdevumus ir veltīts Aivaram Žimantam, SIA „Pure Food” dibinātājam un agrākajam vadītājam. Tieši A.Žimanta vadībā uzņēmums sasniedza izcilus rādītājus. „Pure Food” ir viens no vadošajiem industriālo pārtikas piedevu ražotājiem Baltijā un Austrumeiropā un savu produkciju piegādā piena pārstrādes kombinātiem, konditorejas uzņēmumiem un saldējuma ražotnēm gan Latvijā, gan tālu aiz tās robežām.

 

A.Žimants  ir līderis, kas prot iedvesmot, aizraut, cilvēks, kas strauji pieņem lēmumus un nemēdz atkāpties. Viņš pats atzīst: „Ir lieliski, ja jūti, ka darba kolēģi ir kopā ar tevi, ka tu ar saviem plāniem un idejām neesi viens, ka tev uzticas un sniedz atbalstu brīžos, kas visam uzņēmumam ir izšķirīgi. Gribētu novēlēt katram vadītājam izbaudīt šo vienreizējo izjūtu.”

 

4. Vēlies uzlabot savas komunikāciju prasmes? Iespējams, noderēs grāmata „Efektīva komunikācija”.

 

Kā veiksmīgi vadīt sanāksmes, ieklausīties padotajos, spēt rezultatīvi diskutēt, laikus saskatīt problēmas, uzsākt to risināšanu un panākt efektīvu komandas darbu – tie ir būtiski vadītāju ikdienas pienākumi, lai veidotu efektīvāku komunikāciju uzņēmumā. Šī grāmata būs interesanta un noderīga ikdienas darbā visu līmeņu vadītājiem, kā arī augstskolu pasniedzējiem un studentiem.

 

5. Grāmata „Bezgalīgās iespējas. Māksla iedzīvināt sapņus” – tiem, kuri tic mistiskajam.

 

Sapņi mums pieder dažādu iemeslu dēļ, bet pats svarīgākais – vajadzība tos īstenot. Sapņi katrā ziņā piepildīsies, ja vien paveiksi savu daļu darba. Nav nekā tāda, ko nevarētu izdarīt, nekā tāda, ko nevarētu iegūt, un nekā tāda, par ko nevarētu kļūt. Grāmatā „Bezgalīgās iespējas” aplūkoti principi un koncepcijas, kas dzīvi var pacelt jaunos augstumos. Turklāt šie principi darbojas neatkarīgi no tā, vai par tiem zini vai ne. Bet, ja zini, tad ir neticami viegli tos izmantot!


Pirms kļūšanas par dzīves, sapņu un laimes skolotāju grāmatas autors Maiks Dūlijs 16 gadus darbojās biznesa pasaulē. Viņš ir arī viens no grāmatas „Noslēpums” („The Secret”) līdzautoriem. Dūlijs ir uzstājies ar priekšlasījumiem 19 pasaules valstīs, tādējādi ar savu īpašo dzīves filozofiju iepazīstinādams desmitus tūkstošus cilvēku.