RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Lasāmviela

Klāt jaunais vasaras romāns - Ko vēlas sievietes?

Klāt jaunais vasaras romāns - Ko vēlas sievietes?
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 17.07.2013. 13:08

"Aizveriet durvis, attaisiet pudeli vīna, izsaiņojiet šokolādi un izbaudiet šī romāna dzīvespriecīgo burvību! Džeina Kostello ir vislabākā!" Tā par jauno Džeinas Kostello grāmatu "Ko vēlas sievietes?" izteikusies lasītāja Millija Džonsone.

 

Latvijā autorei Džeinai Kostello reklāma nav nepieciešama – to pierāda  romānu Līgavas māsas un Sekojot laimes putnam panākumi vairāku paaudžu lasītāju vidū. Spirdzinošs humors, neparedzami sižeta pavērsieni un kolorīti galveno varoņu tēli ir Džeinas Kostello romānu vizītkarte.


Samantas Lieliskais vīrietis Džeimijs pieļauj liktenīgu kļūdu – viņš gatavojas doties uz Dienvidameriku izbaudīt brīva cilvēka statusu.

 

Lai pierādītu sev un pasaulei, ka viņa ir mīlestības vērta, Samanta kopā ar draudzenēm izstrādā smalku un nepārspējami viltīgu plānu, kā likt Džeimijam atgriezties. Vai arī līdz mūža galam nožēlot jauniegūto brīvību…


Džeina Kostello strauji kļūst par zvaigzni. Romāns "Ko vēlas sievietes?" neliek vilties!

 

Katrs jauns Džeinas Kostello romāns ir bauda. Ko vēlas sievietes ir līdz šim labākais. Es smējos aiz sajūsmas un raudāju pie dažas sāpīgas atziņas.

 

Ideāla lasāmviela katrai sievietei, kas reiz mīlējusi nepareizo puisi.