Erots 2020
Erots 2020
RezervesDALAS24.lv

Dzīvesstils / Mode

Diskutēs par prasmi pielāgot pasaules modi Latvijas laikapstākļiem

Diskutēs par prasmi pielāgot pasaules modi Latvijas laikapstākļiem
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 10.10.2012. 15:34

Šo ceturtdien, 11. oktobrī plkst. 18:00, tirdzniecības centrā Domina Shopping restorānā „Vairāk Saules” notiks diskusija par apavu izvēles un modes tendencēm Latvijas iedzīvotāju vidū. Tās laikā vadošie modes eksperti diskutēs par galvenajiem principiem, kas ietekmē iedzīvotāju apavu izvēli – cik liela nozīme ir papēžu augstumam un atbilstībai jaunākajām modes aktualitātēm? Cik svarīgs ir apavu praktiskums un ērtums? Vai valkājam sezonai un laika apstākļiem atbilstošus apavus?

 

Sākoties jaunajai - rudens un ziemas - apavu sezonai, skapjos tiek meklētas apavu kastes, pucēti iepriekšējās sezonas apavi, kā arī pirkti jauni. Pasaules apavu mode mainās nepārtraukti, aicinot iegādāties arvien stilīgākus un krāšņākus apavu pārus. Savukārt Latvijas klimats diktē savus noteikumus, nereti apgrūtinot iespēju ikdienā valkāt modernus un ekstravagantus apavus. Kāds ir zelta vidusceļš, saglabājot stilu, esot modernai un tajā pašā laikā – neizskatoties smieklīgi augstpapēžu apavos ziemas laikā?

 

Diskusijā piedalās:
 
·    Indra Salceviča, modes māksliniece
·    Līga Bizune, Latvijas modes interneta veikala Creative Latvia direktore
·    Deniss Ševeļovs, modes blogeris
·    Ieva Līpiņa, modeļu aģentūras Vacatio vadītāja
·    Apavu veikalu Bata, Ecco, Danija, The Shoes Store pārstāvji 

 

Turklāt jau šajā nedēļas nogalē, no 11. līdz 14. oktobrim tirdzniecības centrā ar plašāko apavu veikalu klāstu Rīgā -  Domina Shopping - notiks īsta apavu “parāde” – būs iespējams apskatīt sabiedrībā zināmu cilvēku – operdziedātājas Kristīnes Opolais, multimākslinieka Kaspara Bindemaņa, dejotājas Violas Abramovas, dziedātāju Samantas Tīnas, Lienes Candy un Andra Kiviča iecienītāko apavu  izstādi. Tāpat tirdzniecības centra gaiteņos tiks izveidota Latvijas Mākslas akadēmijas studentu mākslas instalācija, kuras veidošanā izmantoti vairāk kā 50 apavu pāru, darbosies kurpju meistardarbnīca, aicinot piešķirt “otru elpu” saviem iecienītajiem apaviem, kā arī notiks dažādas radošās meistardarbnīcas.